☎ 093-170-41-80
☎ 050-800-80-22
☎ 067-757-57-95
✔ Професійний
✔ Підбір запчастин
Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-17:00 ➤ ТМ "АЗІЯ-ЦЕНТР" в Україні це
➤ 100% гарантія відправки товару!
КошикВи вибрали: 0 товарів
Підписка на блог
Ваше ім'я*

Email*Розкажіть друзям

Як поміняти задні стійки стабілізатора і сайлентблоки реактивних тяг на Джилі СК в домашніх умовах.

Заміна своїми руками сайлентблоків реактивної тяги і задніх стійок стабілізаторів Джилі СК

Переборка задньої підвіски Geely СК. Доброго дня. У даному відео я вам розповім і покажу як можна на Geely СК, не заїжджаючи на СТО, в домашніх умовах, навіть в гаражних, поміняти стійки заднього стабілізатора, сайлентблоки заднього стабілізатора і сайлентблоки реактивної тяги. Всі необхідні деталі можна замовити на сайті Азія-центр.
І так, перейдемо до розбирання. І першим ділом, перед тим як почати розбирати, потрібно почистити металевою щіткою всі різьби та болти, щоб не було труднощів з відкручуванням. Після цього все потрібно побризкати розчинником і дати йому трохи відтиснути.
Першим ділом знімаємо стійку заднього стабілізатора Geely СК. Тут гайка на 13, нижче на 16 і 15. Ось я розкрутив всі болти і гайки. Спочатку знімаємо низ, потім верх, і піднімаємо стійку заднього стабілізатора.
Тепер будемо викручувати кріплення реактивної тяги Geely СК. Тут болт на 15, а гайка на 18. При відкручування реактивної тяги Geely СК виникла проблема. Гайки відкручуються, але болт не дістається. Так що доведеться зрізати.
Демонтаж реактивної тяги ми зробили, тут у нас залишився сайлентблок в маточині. Його ми виймаємо потім, так само, як і з реактивної тяги. Зараз буду знімати стійку заднього стабілізатора. Щоб зняти стійку заднього стабілізатора, нам потрібно відкрутити 4 болта. Болти я все зірвав, ключ на 13.
Стійку стабілізатора я зняв, зараз будемо знімати сайлентблоки. Знімаються вони просто. Выжимаете ось цю притискну скобу, і тут в сайлентблоках є проріз. Спеціально, щоб їх можна було легко зняти. Легко знімається. І з другої сторони точно так само. Можна ставити нові сайлентблоки.
Все, що потрібно, розібрано, тепер можна впрессовывать сайлентблоки з реактивної тяги Geely СК. Це можна зробити кількома способами. Але так як тут у мене залишилася різьблення, то я буду впрессовывать лещатами. Для цього знадобиться підкласти з одного боку втулки трубу для упору, і з іншого боку щось, щоб його видавлювати. А якщо б болт не закис у втулці, то можна було б видавити шайбою від різьблення. Спеціально для випресовки я зробив ось такий імпровізований прес, гвинтовий. Все, я підготував сайлентблоки

Розкажіть друзям

» Всі новини

.