• 050-800-80-22
 • 067-757-57-95
 • Замовте дзвінок і наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часомДжилі МК Крос заміна масла в коробці передач

Для того, щоб можна було забезпечити можливість зміни частоти, а також швидкість крутящого моменту більше, ніж це може зробити сам двигун на ведучих колесах будь-якого автомобіля, передбачена коробка перемикання передач.

Крім того, КПП дає можливість виконувати рух заднім ходом.

КПП – це в більшості своїй механізм, в якому органічно поєднані шестерні різного діаметру і розміру з валами. Цілком зрозуміло, що така конструкція може повноцінно працювати тільки, перебуваючи зануреною у ванну з хорошою змащувальною рідиною.

А тому за станом масла в КПП автомобіля потрібен постійний контроль

Міняємо самостійно масло в коробці передач автомобіля Geely MK Cross

В черговій статті ми вирішили розповісти про те, як можна самому замінити масло в КПП Джилі МК Крос.

Для того, щоб можна було забезпечити можливість зміни частоти, а також швидкість крутного моменту більше, ніж це може зробити сам двигун на ведучих колесах будь-якого автомобіля, передбачена коробка перемикання передач. Крім того, КПП дає можливість виконувати рух заднім ходом. КПП – це в більшості своїй механізм, в якому органічно поєднані шестерні різного діаметру і розміру з валами. Цілком зрозуміло, що така конструкція може повноцінно працювати тільки, перебуваючи зануреної у ванну з хорошою змащувальну рідиною. А тому за станом масла в КПП автомобіля потрібен постійний контроль Міняємо самостійно масло в коробці передач автомобіля Geely MK Cross В черговій статті ми вирішили розповісти про те, як можна самому замінити масло в КПП Джилі МК Крос. 1 Отже, для того, щоб злити масло з коробки передач, так і з двигуна Джилі МК Крос необхідно для початку зняти захист двигуна. 2 Кріпиться вона знизу на кузові автомобіля на чотирьох болтах. 3 Тепер нам вже добре видно зливні пробки на картері двигуна і КПП. Зливна пробка коробки розташована збоку на корпусі. 4 Якщо дивитися спереду на автомобіль, то вона розташована праворуч. Розрахована вона на шестигранник для відкручування. По центру спереду коробки, якщо дивитися також прямо на автомобіль, знаходиться і заливна пробка коробки. 5 Так, як зливна пробка коробки знаходиться під підрамником майже, то відкрутити її з допомогою звичайного шестикутника буде дещо проблематично. 6 Для полегшення цієї роботи радимо зігнуту частину шестикутника вкоротити буквально на один або півтора сантиметра. Моторне масло зливається з двигуна зі зливної пробки, яка розташована на дні картера. 7 Розрахована вона під ключ на 14 Якщо дивитися зверху на двигун автомобіля, то попереду його знаходиться заливна горловина масла і трохи далі розташований і масляний щуп. 8 Також праворуч зверху можна бачити і заливну пробку КПП. 9 Для того, щоб залити зверху масло в коробку, потрібно запастися трубкою з лійкою. Кінець трубки вставляється в віконце коробки, а на інший кінець встановлюється лійка, через яку заливається олія. Можна також скористатися і трубкою з насосом. Масло зазвичай заливаємо до тих пір, поки з заливної пробки не починає текти. Після цього закручуємо пробку і можна починати рух. Якщо знову спуститися в яму або під підйомник, то знизу можна побачити і розташування масляного фільтра автомобіля Джилі МК Крос. 10 Для його зняття краще запастися спеціальним ключем-знімачем, оскільки він розташований у дуже незручному місці для демонтажу. Якщо ж такого не буде, то доведеться використовувати старий перевірений спосіб, тесть, пробивати корпус фільтра викруткою і потім прокручувати її, щоб відкрутити. Ось такий наш короткий огляд місць, де можна злити і залити моторне і трансмісійне масло в автомобілі Джилі МК Крос.

 • Отже, для того, щоб злити масло з коробки передач, так і з двигуна Джилі МК Крос необхідно для початку зняти захист двигуна.

необхідно для початку зняти захист двигуна.

 • Кріпиться він знизу на кузові автомобіля на чотирьох болтах.

вона Кріпиться знизу на кузові автомобіля на чотирьох болтах.

 • Тепер нам вже добре видно зливні пробки на картері двигуна і КПП.
 • Зливна пробка коробки розташована збоку на корпусі.

Зливна пробка коробки розташована збоку на корпусі. 4

 • Якщо дивитися спереду на автомобіль, то вона розташована праворуч.
 • Розрахована вона на шестигранник для відкручування.
 • По центру спереду коробки, якщо дивитися також прямо на автомобіль, знаходиться і заливна пробка коробки.

По центру спереду коробки, якщо дивитися також прямо на автомобіль, знаходиться і заливна пробка коробки.

 • Так, як зливна пробка коробки знаходиться під підрамником майже, то відкрутити її з допомогою звичайного шестикутника буде дещо проблематично.

 то відкрутити її з допомогою звичайного шестикутника буде дещо проблематично.

 • Для полегшення цієї роботи радимо зігнуту частину шестикутника вкоротити буквально на один або півтора сантиметра.

 • Розрахована вона під ключ на 14
 • Якщо дивитися зверху на двигун автомобіля, то попереду його знаходиться заливна горловина масла і трохи далі розташований і масляний щуп.

попереду його знаходиться заливна горловина масла і трохи далі розташований і масляний щуп. 8

 • Також праворуч зверху можна бачити і заливну пробку КПП.

Також праворуч зверху можна бачити і заливну пробку КПП.

 • Для того, щоб залити зверху масло в коробку, потрібно запастися трубкою з лійкою.
 • Кінець трубки вставляється в віконце коробки, а на інший кінець встановлюється лійка, через яку заливається олія. Можна також скористатися і трубкою з насосом.
 • Масло зазвичай заливаємо до тих пір, поки з заливної пробки не починає текти. Після цього закручуємо пробку і можна починати рух.
 • Якщо знову спуститися в яму або під підйомник, то знизу можна побачити і розташування масляного фільтра автомобіля Джилі МК Крос.

 знизу можна побачити і розташування масляного фільтра автомобіля Джилі МК Крос. 10

 • Для його зняття краще запастися спеціальним ключем-знімачем, оскільки він розташований у дуже незручному місці для демонтажу.
 • Якщо ж такого не буде, то доведеться використовувати старий перевірений спосіб, тесть, пробивати корпус фільтра викруткою і потім прокручувати її, щоб відкрутити.
 • Ось такий наш короткий огляд місць, де можна злити і залити моторне і трансмісійне масло в автомобілі Джилі МК Крос.
Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Джилі МК Крос заміна масла в коробці передач"

Відгуки: 1


Владимир

Каким размером нужен шестигранник для откручивания пробок с кпп джили мк кросс
.