☎ 093-170-41-80
☎ 050-800-80-22
☎ 067-757-57-95
✔ Професійний
✔ Підбір запчастин
Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-17:00 ➤ ТМ "АЗІЯ-ЦЕНТР" в Україні це
➤ 100% гарантія відправки товару!
КошикВи вибрали: 0 товарів
Підписка на блог
Ваше ім'я*

Email*Розкажіть друзям

Проблема гріється передній гальмівний диск Джилі мк. Клине супорт. Заміна пильника поршня гальмівного

Рішення проблем з гальмівним диском і супортом на Джилі МК

Доброго дня. Сьогодні у нас в майстерні автомобіль Geely MK. У всіх машин є свої слабкі місця, і наш сьогоднішній герой не виняток. Проблема, з якою ми сьогодні будемо справлятися гріється передній правий гальмівний диск, клинить супорт. Замовити новий гальмівний диск можна на сайті Азія-центр. Вся проблема криється під пильником поршня головного гальмівного Geely MK. Всі ось там навколо іржавіє за рахунок того, що дуже вузьке посадочне місце. Зараз це все рас пресуємо, почистимо, змастимо, і все буде працювати.
Вся проблема в тому, що супорт має дуже вузьку манжетку. Зараз ми її знімемо, і будемо або напилком, або насадкою сточувати. Гальмівний поршень диска весь побитий іржею, ось це місце його гальмує. Тому гальмівний диск так гріється. Тут потрібно все полірувати повстяним колом, знімати нульовкою дрібної, і все потім сідає на свої місця.
Розбираємо супорт Geely MK, дістаємо манжетку і проходимся напилком. Навіть якщо подряпаються внутрішні стінки супорта, це не страшно, так як поршень в щільно не прилягає. Він щільно прилягає до манжеті. І так, ми сточуємо манжетку, тим самим розширюючи посадочне місце і прибираємо сприятливі умови для утворення іржі, і проблема вирішується протягом 30 хвилин. Супорт більше не клинить, передній гальмівний диск на Geely MK більше не гріється.

Розкажіть друзям

» Всі новини

.