☎ 093-170-41-80
☎ 050-800-80-22
☎ 067-757-57-95
✔ Не додзвонилися?
✔ Робіть ЗАКАЗ НА САЙТІ!
Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-17:00 ➤ ТМ "АЗІЯ-ЦЕНТР" в Україні це
➤ 100% гарантія відправки товару!
КошикВи вибрали: 0 товарів
Розкажіть друзям

Як поміняти стійки заднього стабілізатора Джилі СК2. Дивимося відео.

Замінити стійки заднього стабілізатора Джилі СК2 своїми руками дуже просто

 

І так, всіх вітаю. У цьому відео буде змінюватися стійка заднього стабілізатора в автомобілі Geely CK2. Для цього нам знадобляться сама стійка, яку будемо ставити замість старої, три ключа - 13, 15, 17, молоток і штифт. Штифт йде в стандартному комплекті Geely CK2 " для свічкового ключа. Також, в якості мастила, використовується WD-40. Труба, на всяк випадок, для зняття колеса. І ключ для зняття колеса. Також домкрат. Не забуваємо підставляти камені під передні колеса, щоб автомобіль не скотився. Якісну стійку заднього стабілізатора Geely CK2 можна замовити на сайті Азія-центр.

І перше завдання – треба зняти чотири гайки з колеса і зняти колесо. Ключ потрібен на 21. Так все виглядає зі знятим колесом. Ось це стійка заднього стабілізатора. Зараз будемо її знімати. Побрызгаем розчинником. Відкручуємо спочатку верхню гайку. Наступна дія – відкрутити болт. Головка болта йде на 17, сама гайка 15.

І так, гайка відкручені, залишається витягнути болт. Тут нам може стати в нагоді штифт від свічкового ключа для Geely CK2 і молоток. Стара стійка знята. Наступний етап – ставимо нову стійку заднього стабілізатора Geely CK2. Я рекомендую ставити болт з ліва на право, тому що це спрощує установку і зняття. Гайку закручуємо таким чином, щоб стійка заднього стабілізатора оберталася. Наступний етап – це насадка гумок і шайб. Потім нанизуємо стабілізатор на стійку, і щоб він опустився нижче, потрібно підняти машину.

Ось домкрат піднято, і стабілізатор просів. Можна надягати гумку. Гумка, шайба, і трохи потрібно буде натиснути і наживити гайку. Ключем на 13 закручуємо. Опускаємо машину за допомогою домкрата. І дотягуємо бічну гайку сильніше. Після цього ставимо колесо, прихоплює гайками і опускаємо машину. І так, стійка заднього стабілізатора Geely CK2 поміняна.

Розкажіть друзям

» Всі новини

.