☎ 093-170-41-80
☎ 050-800-80-22
☎ 067-757-57-95
✔ Професійний
✔ Підбір запчастин
Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-17:00 ➤ ТМ "АЗІЯ-ЦЕНТР" в Україні це
➤ 100% гарантія відправки товару!
КошикВи вибрали: 0 товарів
Підписка на блог
Ваше ім'я*

Email*Розкажіть друзям

Як замінити фільтр паливний Джилі Ск2 своїми руками?

Відео інструкція як самому поміняти фільтр паливний на Джилі СК-2

Вітаю, друзі. Якщо у вас виникла необхідність замінити паливний фільтр на автомобілі Джилі Ск2, це відео буде вам корисно. Зверху наді мною автомобіль Geely CK 2. Я сиджу в ямі і зараз вам покажу як його замінити. Що знадобиться: яма або підйомник, два ключа – на 14 і на 10, яка-небудь ємність, яку можна буде поставити, щоб бензин на вас не тек, ну і сам новий паливний фільтр. Всі необхідні деталі модно недорого замовити на сайті Азія-центр.
Залазимо в яму, беремо з собою інструменти і починаємо міняти. Сам паливний фільтр у Джилі Ск2 знаходиться в задній частині автомобіля, під днищем біля бензобака. Ось, власне, його кріплення.
Пару слів про те, як правильно замінити. Ключем на 14 відкручуємо гайку. Це нам дозволить зняти тримач фільтра. Його треба знімати з боку подачі бензину. Тут є дві кнопочки, їх потрібно добре натиснути, тоді ви зможете зняти цю засувку. І відразу затискаєте пальцем. Під трубку постарайтеся що-небудь підставити. З іншого боку все точно так само. Далі ми ключем на 10 відкручуємо його, ставимо новий, і ключем на 14 закручуємо тримач на місце. Після того, як вдалося успішно замінити фільтр, потрібно кілька разів повернути ключ запалювання, щоб насос накачав паливо. Не дивуйтеся, якщо з першого разу не заведеться. Сподіваюся, відео вам виявиться корисним. Як бачите, нічого складного в тому, щоб замінити паливний фільтр на Джилі Ск2 немає.

Розкажіть друзям

» Всі новини

.