Заміна передніх амортизаторів Джилі СК своїми руками.

Як просто і швидко самому поміняти передні амортизатори на машині Джилі Ск

 

Всім привіт. Сьогодні буду переробляти передні стійки на автомобілі Джилі СК. Всі комплектуючі можна недорого замовити на сайті Азія-центр. Заміримо висоту. Висота зараз 67 сантиметрів. З іншого боку промеряем. Висота з іншого боку – 68,5. Можлива похибка, але в будь-якому випадку 66 точно є. Зараз зніму стійку, буду випилювати пружину і прокачувати по новій.
Впорався я зі стійкою. Пішло хвилин 10. У мене стоїть жорстка пружина. Це рідна. Вона м'яка. Зараз я її розберу і стяну. Розібрав. Ось сама стійка переднього амортизатора Джилі СК, пружина стара і нова. Стійка ціла, не текла, сальник новий. Тому сальник новий ставити не буду. Наллю інше масло, а пружину на виток укорочу.
Стійка переднього амортизатора Джилі СК розібрана. Це гільза. Зараз, у мене там масло стікає. Далі я стійку розберу, покажу, де на відбій стукає і що можна зробити. А ось і те, що стукає. Стукає обмежувач. А ми зробимо ось що. Ось в це місце поставимо гуму, 2-х сантиметровий бублик. Так робиться стійка переднього амортизатора з заниженням. Плюс пружина буде урізана, і воно навіть якщо буде бити, то не настільки сильно. Якщо стійка буде нормально прокачена, то взагалі бити не буде.
З'ясувалося, що гумові прокладки на стійку переднього амортизатора Джилі СК ставити не можна, так як гума буде розбиватися. Ставити треба тільки капронові втулки. Але їх у мене немає, так що на обмежувач нічого ставити не буду. Просто укорочу пружину і прокачаю стійку переднього амортизатора Джилі СК.

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Заміна передніх амортизаторів Джилі СК своїми руками."

Відгуки: 0
.