☎ 093-170-41-80
☎ 050-800-80-22
☎ 067-757-57-95
✔ Професійний
✔ Підбір запчастин
Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-17:00 ➤ ТМ "АЗІЯ-ЦЕНТР" в Україні це
➤ 100% гарантія відправки товару!
КошикВи вибрали: 0 товарів
Підписка на блог
Ваше ім'я*

Email*Розкажіть друзям

Як замінити пружини задні на Чері Джагі

Відео інструкція по заміні задніх пружин на Чері Джагі 

Це маленький відео огляд. Замість рідних пружин на Чері Джагі я спробую поставити задні пружини від Geely CK. Їх можна дешево купити на сайті Азія-центр. Не знаю, що вийде, але читав, що люди ставили, і говорили, що добре. Зараз подивимося. Значить задні пружини зняті. Є трошки іржі. Були відкручені задні амортизатори Чері Джагі, і пружинки випадають, можна сказати, самі. Верхні підставки стоять жигулівські на 3,2 див. Підставки трошки порвало, пружинки теж розплющені. Видно, що билися виток про виток. Нижня частина – те ж саме.
Що треба б зробити з цими пружинами? Треба б верхню частину обрізати буквою «С» і посадити. Верхню частину потрібно буде трохи нагріти і розвести, бо не ладнає чаша буквально 2-3 мм.
Як і планувалося, задні пружини були нагріті, трохи засаджені до ближнього витка. Відрізалися ось такі кільця. Пружини вийшли практично такої ж довжини, як і рідні від Чері Джагі. Встановлюємо гумку. Всі залізло як рідне.
Ось як вийшла пружина для Чері Джагі. Вона стоїть зверху, подушки ставив мінімально. Розміри жигулівські. Стала в замок. Друга пружина – те ж саме.

Розкажіть друзям

» Всі новини

.