☎ 093-170-41-80
☎ 050-800-80-22
☎ 067-757-57-95
✔ Професійний
✔ Підбір запчастин
Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-17:00 ➤ ТМ "АЗІЯ-ЦЕНТР" в Україні це
➤ 100% гарантія відправки товару!
КошикВи вибрали: 0 товарів
Підписка на блог
Ваше ім'я*

Email*Розкажіть друзям

Як замінити опору переднього амортизатора на Джилі МК?

Відео інструкція по швидкій заміні опори стійки переднього амортизатора на автомобілі Джилі Мк

 

Машина Geely MK, китайська. Сьогодні ми будемо міняти опору стійки переднього амортизатора. Всі необхідні комплектуючі можна дешево замовити на сайті Азія-центр. І так, починаємо з того, що знімаємо колесо. Відкручуємо один болт, що кріпить гальмівний шланг і датчик КБС. Його викручуємо. Природно, це все від'єднується. Потім відкручуємо гайки від стійки від поворотного кулака. Гайка на 21. Викручуємо її, дістаємо болти. Один болт прикипів, зараз буду акуратно його вибивати. Болт я вибив. І від'єднуємо саму стійку переднього амортизатора Geely MK від кулака. При цьому акуратно треба відводити сам кулак, так як бивает, стопора вилітають.

У нас стійка звільнилася, переходимо до верху. Щоб відкрутити опору стійки переднього амортизатора Geely MK потрібно відкрутити три гайки. Гайки відкрутили, витягли опору стійки переднього амортизатора Geely MK через низ. Всі в зборі. Щоб зняти опору потрібно закріпити стійку в лещата. Щоб стиснути пружину нам потрібні стяжки. Стискаємо пружину до того стану, поки опора н буде ходити. Після того ми викручуємо гайку у самому верху і опора легко зніметься.

Гайку відкрутили, і все, опора стійки переднього амортизатора Geely MK знімається. На своє місце ставимо нову опору, закручуємо гайку, розслабляємо пружину, і вставляємо назад у зворотній послідовності.

Розкажіть друзям

» Всі новини

.