Міняємо передню стійку стабілізатора на Geely MK. Відео про ремонт авто.

Заміна своїми руками стійки переднго стабілізатора на Джилі Мк

 

Привіт. Зламалася у мене передня стійка стабілізатора на Geely MK. Якісна передня стійка стабілізатора для Geely MK доступна для замовлення на сайті Азія центр. У мене вилетіла шайба і втулка, важіль стабілізатора бовтається. Зараз я її зніму, будемо збирати вже з новими шайбами і втулками.

Беремо ключ на 10, ложем його внизу. І зверху накидаємо ключ на 13 і проти годинникової стрілки відкручуємо. Ту ж процедуру повторюємо знизу. Все потрібно попередньо змастити розчинником, щоб окручивать було легше. Зараз відкручу і покажу результати.

Передня стійка Geely MK знята і розібрана. Я буду встановлювати гумки від стійки переднього стабілізатора з Ланоса. Гумки потрібно буде обрізати до 8 мм. Згідно з кресленням, внизу повинна стояти велика шайба. Тобто важіль, шайба і потім подушка. Зараз буду ставити її на місце.

І так, передня стійка стабілізатора встановлена на Geely MK. Хочу ще раз звернути увагу, що ширина резинки не повинна перевищувати 8 мм, інакше вам не вистачить різьблення стійки для того, щоб все це затягнути. Поїхали перевіряти.

Поки мені подобається. Ліва сторона працює дуже тихо. Напевно, таким же чином народ і заміну правої стійки, для того щоб забути про стукоті. Потім, можливо, зніму відео ролик про те, на скільки вистачило такий панацеї.

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Міняємо передню стійку стабілізатора на Geely MK. Відео про ремонт авто."

Відгуки: 0
.