☎ 093-170-41-80
☎ 050-800-80-22
☎ 067-757-57-95
✔ Професійний
✔ Підбір запчастин
Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-17:00 ➤ ТМ "АЗІЯ-ЦЕНТР" в Україні це
➤ 100% гарантія відправки товару!
КошикВи вибрали: 0 товарів
Підписка на блог
Ваше ім'я*

Email*Розкажіть друзям

Як поміняти фільтр салону Джилі Емгранд ЕС7. Частина 2

Відео інструкція по заміні фільтра Джилі Емгранд ЕС7. Частина 2

 

Ось він, сам механізм мікроліфта. Тут є кріплення, який кріпить сам механізм до корпусу. Ми звідти пальцем натискаємо і витягуємо. І тепер бардачок просто трохи підіймаємо, тягнемо на себе, і воно виходить. Все, бардачок прибрали. См касета фільтра салону Geely Emgrand EC7 знаходиться за перчаточным ящиком. Тут ось так общелкивается і тягнемо на себе.

Ось він, фільтр салону Geely Emgrand EC7. Він зараз не такий брудний, я його недавно чистив. Але коли я його витягнув після двомісячної експлуатації, там було все забито листям. Як не як вже осінь. Хороший новий фільтр можна придбати на сайті Азія центр.

Тепер ми дістаємо фільтр салону Geely Emgrand EC7 з касети і вставляємо новий. Тепер збираємо все в зворотному порядку. Касету вставляємо трохи під нахилом так як ліве кріплення трошки заважає. Але заходить нормально. Потихеньку проштовхуємо. Потім просто натискаємо і защипуємо. Точно так само ставимо на місце ящик рукавички. Просто потрапляємо у пази і натискаємо вниз. Тепер встановлюємо тому мікроліфт. Не забуваємо повернути назад засувку в кріплення. Ставимо назад бічну кришку. Точно так же потрапляємо у пази і трохи тягнемо від себе.

І так, буквально хвилин 15, і фільтр салону Geely Emgrand EC7 поменян.

Розкажіть друзям

» Всі новини

.