☎ 093-170-41-80
☎ 050-800-80-22
☎ 067-757-57-95
✔ Професійний
✔ Підбір запчастин
Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-17:00 ➤ ТМ "АЗІЯ-ЦЕНТР" в Україні це
➤ 100% гарантія відправки товару!
КошикВи вибрали: 0 товарів
Підписка на блог
Ваше ім'я*

Email*Розкажіть друзям

Як поміняти фільтр паливний на Чері Елара. Відео про ремонт Чері Елара

Заміна паливного фільтра на Чері Елара своїми руками

День добрий, панове. У самі знову я і сьогодні у нас Чері Елара. І в сьогоднішньому відео ми будемо міняти паливний фільтр. Я заліз під низ машини, це наш бензобак, а ось і наш паливний фільтр для Чері Елара. Якісний паливний фільтр до цієї моделі я рекомендую замовити на сайті Азія центр. Так виглядає новий паливний фільтр. Для того, щоб зняти старий, нам знадобляться маленька викрутка, будь ріжковий ключ і головка на 10.

Що ми будемо робити? Ось сюди натискаємо, а перед цим вставляємо ключ. І на цю штуковину натискаємо і в бік відводимо ключ. Одна сторона у нас вже знята. Те ж саме проробляємо з другою стороною. Нічого складного немає. Єдиний момент – такі фільтри до Чері Елара йдуть з проводом заземлення. Ось він. Береться головка на 10 і провід відкручується. Знімається буквально за 5 хвилин.

Сам паливний фільтр Чері Елара лежить в коробці. Акуратно знімаємо його і в бік. Далі беремо наш новий і вставляємо так само в цю коробку. Трубки прикріплюємо до клацання. У комплекті йде провід заземлення. Прикручуємо його болтом на 10 на старе місце. І ось цей наконечник вставляємо збоку прапорець.

Все, робота зроблена. Зайняло це не більше 10 хвилин. Я міняю фільтри кожні 10 тисяч кілометрів. Ціна питання не велика, і машинка не чхає, не пихает, все нормально.

Розкажіть друзям

» Всі новини

.