Міняємо Ремінь ГРМ на Чері Елара своїми руками. Дивимося відео. - Відео по ремонту автомобілів на сайті Азія Центр
☎ 093-170-41-80
☎ 050-800-80-22
☎ 067-757-57-95
✔ Не додзвонилися?
✔ Робіть ЗАКАЗ НА САЙТІ!
Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-17:00 ➤ ТМ "АЗІЯ-ЦЕНТР" в Україні це
➤ 100% гарантія відправки товару!
КошикВи вибрали: 0 товарів
Розкажіть друзям

Міняємо Ремінь ГРМ на Чері Елара своїми руками. Дивимося відео.

Відео інструкція по заміні ременя ГРМ на машині Чері Елара

Сьогодні будемо міняти ремінь ГРМ на Чері Елара. Вже знятий акумулятор, знятий повітряний фільтр, відключено повністю павук, всі дроти, форсунки, відкручені трубка змиває скла, знятий розширювальний бачок. Для чого був знятий радіатор? Крім того, що буде повністю змінюватися охолоджуюча рідина, я тепер зможу повноцінно підлізти до подушці.

Що я роблю? Відкручую клапанну кришку. Зараз подивимося, в якому стані двигун. Підчіплюємо кришку і акуратно знімаємо її. Прокладка дуже щільно сидить. Ось її внутрішній стан. На наших розподілвалами є спеціальні пази. І в ці пази ми будемо вставляти наш пристрій. Щоб потрапити в ці пази, треба зняти колесо. Вставляємо в шків ключ на 22 і крутимо до того моменту, поки вони стануть горизонтально. Знімаю кришку ременя. Ремінь ГРМ на Чері Елара вже потріскався. На шестернях ризики повинні стояти рівно горизонтально. Беремо тепер фіксатор і фіксуємо распредвал.

Далі потрібно зафіксувати болтом коленвал. Як тільки колінвал зафіксується, ми будемо знімати ремінь ГРМ Чері Елара. Підготовчі роботи на сьогодні закінчені. Ролики, на яких ходить ремінь, я змінювати не буду, так як вони дуже довговічні. А ось так виглядає новий ремінь ГРМ Чері Елара. Його можна знайти на сайті Азія-центр.

Розкажіть друзям

» Всі новини

.