Ремонт підшипника передньої маточини На Чері Елара. Міняємо опорний підшипник переднього амортизатора.

Відео інструкція по заменеопорный підшипника від переднього амортизатора і смазаке підшипника передньої маточини Чері Елара

Ми починаємо наш невеликий ремонт. Будемо змащувати підшипник передньої маточини на Чері Елара, який вже почав гудіти, але люфту ще немає. І міняти опорний підшипник передньої маточини Чері Елара. З лівого боку я його вже змазав. Він сильно гудів, особливо після 60 км/год. Складалося враження, що я їду вже в електричці, а не в машині. Змазав, и все в порядку. Опорний підшипник передньої маточини бив рідний, від Чері Елара, але мастило там вже висохла. Якщо не знаєте де знайти якісний опорний підшипник на заміну, то я можу порекомендувати сайт Азія центр.

Попередньо потрібно зняти колесо. Потрібно почистити щіткою всі болти і побризкати розчинником. Першим ділом будемо розкручувати цю гайку і знімати супорт, повністю розбирати поворотний кулак. Також будемо знімати стійку, щоб замінити опорний підшипник передньої маточини на Чері Елара. Необхідно обов'язково зняти з фіксатора.

Першим ділом розкручуємо маточину. Головка на 32. Щоб зняти супорт треба відкрутити два болта, головка на 17. З супортом треба бути акуратним. Після того, як відкрутили, треба його обов'язково підвісити, щоб не пошкодити трубки. Знімаємо гальмівні колодки. Тепер треба відкрутити кульову. Щоб це зробити, потрібен ключ на 18 і 16. Потім відкручуємо стійку і рульову тягу. Починаємо зі стійки. Тут нам знадобляться 22-а і 18-я головки. Відкручувати завжди краще з боку гайки. Непогано було б ще зняти датчик ОБС. Але знімається дуже просто. Треба тільки потягнути за клямку.

Тепер відкручуємо рульову тягу. Треба спочатку повернути кермо вліво, щоб було зручніше. Щоб зняти тягу, потрібно стукати по ній збоку. Ні в якому разі не зверху по болту, тому що відразу все зіпсуєте. Стукати до ті пір, поки він не впаде вниз, більше нічого не треба робити. Потім повністю відкручуємо болт зі стійки. Після цього вона у нас ходить так, як нам хочеться. Знімаємо зі стійки поворотний кулак, і нам потрібно витягти звідси шрус. Тепер кулак тримається тільки на кульової. Щоб його зняти, потрібно легенько тягнути вгору і злегка постукувати по болту.

Поворотний кулак вже знятий. Зараз покажу як дістати і змастити опорний підшипник передньої маточини Чері Елара. Диск закис і він так просто не зніметься. Що будемо робити? Підставляємо брусок і будемо стукати по диску. Тепер відкручуємо пильник, ключ на 8. Після цього опорний підшипник передньої маточини Чері Елара треба вибити. Вибити силою. Це буде складно.

Ось він, наш змащувати опорний підшипник передньої маточини Чері Елара. Мастила тут вже замало. Зараз потрібно його зафіксувати в лещата і відкрутити три гайки. Відкручуємо, і тепер можемо змастити Опорний підшипник передньої маточини Чері Елара...

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Ремонт підшипника передньої маточини На Чері Елара. Міняємо опорний підшипник переднього амортизатора."

Відгуки: 0
.