Чері Тіго міняємо фільтр повітряний. - Відео по ремонту автомобілів на сайті Азія Центр
☎ 093-170-41-80
☎ 050-800-80-22
☎ 067-757-57-95
✔ Не додзвонилися?
✔ Робіть ЗАКАЗ НА САЙТІ!
Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-17:00 ➤ ТМ "АЗІЯ-ЦЕНТР" в Україні це
➤ 100% гарантія відправки товару!
КошикВи вибрали: 0 товарів
Розкажіть друзям

Чері Тіго міняємо фільтр повітряний.

Як можна замінити повітряний фільтр на Чері Тіго самому просто і швидко

Здрастуйте, дорогі передплатники, це чергове відео з ремонту автомобілів. І сьогодні у нас машина Чері Тіго. Ми будемо міняти повітряний фільтр. Його можна замовити на сайті Азія центр. Щоб його змінити, нам необхідна хрестова викрутка і пара рук.

І так почнемо. Повітряний фільтр Чері Тіго знаходиться в ось такій коробочці. Потрібно відкрутити ось ці два болта хрестової викруткою, і, по можливості, ось цей хомут. Пробіг машини становить понад 20 тисяч. Це не так багато, але повітряний фільтр Чері Тіго я ще жодного разу не змінював. Його просто продували на моє прохання. І так, два болта ми відкрутили, тепер знімаємо хомут. Нічого складного в заміні повітряного фільтра я не бачу. В принципі, на старому фільтрі не так вже багато забруднень, але вони є. Всі відкрутили, тепер встановлюємо новий повітряний фільтр Чері Тіго. Дивимося, щоб села гумка. Ставимо кришку на місце. Уважно перевіряємо, чи щільно прилягає. Нам необхідно потрапити в засувки внизу, тому треба бути акуратним. Закручуємо тому два гвинти, закручуємо два болта на 10 і все готово.

І так, процедура дуже проста. Заміна фільтра зайняла близько 10 хвилин. Як бачите, фільтри можна змінювати через кожні 20 тисяч кілометрів.

Розкажіть друзям

» Всі новини

.