☎ 093-170-41-80
☎ 050-800-80-22
☎ 067-757-57-95
✔ Професійний
✔ Підбір запчастин
Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-17:00 ➤ ТМ "АЗІЯ-ЦЕНТР" в Україні це
➤ 100% гарантія відправки товару!
КошикВи вибрали: 0 товарів
Підписка на блог
Ваше ім'я*

Email*Розкажіть друзям

Як поміняти форсунки на Чері Тіго 2.4 своїми руками?

Відео інструкція по установці форсунок паливних на автомобілі Чері Тіго 2.4

Всім привіт. У цьому відео я буду міняти паливні форсунки в автомобілі Чері Тіго 2.4. Щоб довго не шукати потрібні деталі, рекомендую замовити їх на сайті Азія центр. Встановлюються вони в паливну рампу. Для її зняття потрібно відкрутити два болти і зняти ось це кріплення, щоб можна було легко дістати. Ну і, відповідно, зняти з кожної форсунки клеми. Зараз я це все покажу.

Ось я вже зняв кріплення троса газу. Тепер потрібно від'єднати ось цей патрубок від ресивера. Готове. Тепер буду відкручувати саму рампу і знімати клему. Це самі клеми, тут болт кріплення рампи, а тут підходить подаючий трубопровід. Відкручуємо усі потрібні болти і кріплення. Також важливий момент, як зняти клеми з форсунок. Необхідно натиснути на спеціальну скобу і потягнути вгору. Дивимося. Робимо це викруткою. Натискаємо і тягнемо. Всі чотири клеми знялися, приступаємо до рампи.

І так, болти відкручені, можна витягати саму рампу. Так само важливо не забути від'єднати штуцер підведення палива. Легкими рухами, без фанатизму витягаємо рампу з форсунками. Так виглядають паливні форсунки на Чері Тіго 2.4. Як бачите, на деяких є бруд і навіть іржа. Зараз будемо міняти.

Щоб зняти паливні форсунки з Чері Тіго 2.4 потрібно познімати спочатку кліпси. Це робиться дуже просто. Підчіплюємо викруткою і тягнемо вгору. Тепер витягуємо з рампи самі паливні форсунки Чері Тіго 2.4. Бруд. Рампу треба буде промити. Тепер ставимо нові. Знімаємо захисний ковпачок. Гумку 

Розкажіть друзям

» Всі новини

.