Які стійки поставити на Чері Амулет

Для власників популярних китайських автомобілів Чері Амулет не є секретом, що надійність ходової частини в цій моделі знаходиться не на високому рівні. І найбільший головний біль в шасі доставляють амортизатори. Їх довговічність залишає бажати кращого, а невиразні настройки викликають багато питань.

Запчастини Чері Амулет

Що стосується довговічності і надійності, то з цим все зрозуміло: заради здешевлення початкової вартості автомобіля, ніхто не буде ставити запчастини високої якості відомих брендів. Та й покриття наших доріг не розташовує до того, щоб елементи підвіски служили довго і надійно. Вирішити цю проблему на Чері Амулет допомагає установка стійок від європейських і японських виробників. І підібрати їх не складе особливої праці: у чому підвіска цієї моделі перегукується з машинами Volkswagen дев'яностих років.

Інша справа, якого виробника вибрати? Відповідь на це питання вам доведеться шукати самостійно: скільки людей & ndash; стільки і думок. Але є загальні тенденції, які необхідно брати до уваги при здійсненні вибору.

Які амортизатори для Чері Амулет краще – газові або масляні?

Сьогодні на ринку для цієї моделі доступні три типи амортизаторів:

  • Масляні
  • Газомасляные
  • Газові

Відрізняються вони робочим складом, стиснення якого і визначає роботу стійки в тих чи інших умовах експлуатації. Так, якщо ви використовуєте автомобіль на хороших дорогах, та до того ж великий любитель високих швидкостей, кращим вибором будуть газові наповнювачі. Автомобіль буде краще тримати дорогу, позбутися зайвих кренів при маневрах, стане стійкіше і слухняніше.

Каталог запчастин Чері Амулет

Проте газові наповнювачі погіршують комфорт при проїзді нерівностей: машина стає жорсткішим, і кожна купина передається неприємними струсами всього кузова. І якщо умови експлуатації вашого Чері Амулет припускають наявність на дорогах ям, вибоїн, вибоїн, лежачих поліцейських, а швидкість для вас – не головне, то якісні масляні амортизатори стануть найкращим вибором.

Що ж стосується комбінованих наповнювачів, то вони в рівній мірі володіють якостями як масляних, так і газових. Тільки в меншій мірі. Цілком можливо, що газомасляні стійки і є та золота середина, яка дозволить оптимально підійти до питання поліпшень. Але в будь-якому випадку – вибирати тільки вам, орієнтуючись на стиль водіння і свої власні переваги.

Варто міняти інші елементи стійок на Чері Амулет?

Багато власників помилково вважають, що достатньо поміняти амортизатори, і машина стане надійніше і слухнянішою в управлінні. Насправді це не так. Власне, стійка в зборі – це вузол, в який входить кілька комплектуючих, що відповідають за свій обсяг характеристик підвіски. І якщо їх залишити без змін, то ви не тільки не отримаєте бажаного результату, але й можете «вбити» ті якісні запчастини, які ви поміняєте на своєму автомобілі.

Ціна на запчастини Чері Амулет

Щоб виконати роботу з поліпшення ходових характеристик свого авто, так само необхідно буде поміняти і ще деякі деталі. Повний комплект заміни стійок для підвіски буде виглядати так:

Багато власників помилково вважають, що ззаду опорні подушки змінювати немає необхідності – вони не лопаються і служать вічно. З одного боку, вони мають рацію, а з іншого, через заміни оригінального амортизатора на аналог, часто зустрічаються випадки їх продавлювання по центру. Саме тому ми рекомендуємо підбирати комплект повністю, щоб уникнути неприємних несподіванок, і домогтися максимально ефективного результату.

Що ще можна зробити, щоб поліпшити поведінку Чері Амулет?

Для повної впевненості в якісному результаті є сенс поміняти пружини, варіантів яких так само є величезна кількість. Тут можна підібрати як стандартні аналоги, так і посилені їх варіанти. Можна підібрати їх довше, щоб підняти автомобіль над дорогою, або коротше, щоб поліпшити керованість на швидкостях. Для збільшення вантажопідйомності можна ставити пружини зі збільшеною товщиною прута. Так само у нас ви знайдете великий вибір стандартних розмірів, як оригінальних, так і ліцензійного виробництва.

Купити запчастини Чері Амулет у інтернет магазині

Так само треба пам'ятати, що при встановленні аналогових амортизаторів сторонніх виробників навіть без заміни пружин, є ймовірність того, що авто стане нижче на 2-3 см. Для багатьох цей факт навіть бажаний: зробивши нижче задню підвіску, ви отримаєте кращу стійкість в поворотах. Але якщо вас такий результат не влаштовує, є можливість придбати і встановити спеціальні проставки, які піднімуть вашу машину на потрібну висоту.

Купити дешево запчастини Чері Амулет

Проставками так само можна скористатися і на стандартних стійках. Зазвичай це необхідно в тих випадках, коли автомобіль часто використовується для перевезення вантажів або людей. Це дозволить Чері Амулет менше просідати під навантаженням, а значить збереже кліренс нормальним для проїзду по дорогах не дуже хорошої якості.

Поради від ТМ «Азія-Центр» по заміні амортизаторів Чері Амулет

Не варто забувати, що з зміною параметрів ходової частини, до яких відноситься, зокрема, і удосконалення стійок в зборі, зміниться і поведінку автомобіля на дорозі. До цього, можливо, доведеться звикати. Тому після встановлення аналогових запчастин, рекомендуємо перший час поставитися до управління авто з особливою обережністю, щоб повністю машину в тих чи інших умовах управління.

Запчастини Чері Амулет в інтернет магазині Азія-Центр

Всі ці запчастини для поліпшення Чері Амулет ви легко можете придбати в інтернет магазині ТМ «Азія-Центр». А щоб правильно підібрати весь комплект, з урахуванням ваших уподобань і очікуваного ефекту, ви можете звернутися до наших консультантів, які підкажуть кращий варіант за ціною і якістю.

Якщо ж ви хочете заощадити на заміні стійок, виконавши роботу самостійно, ми для цього опублікували покрокову інструкцію, як це зробити самостійно в умовах власного гаража. Скористайтеся нашими порадами по заміні задніх або передніх амортизаторів. Ретельно дотримуючись інструкції, ви легко зможете впоратися з поставленим завданням, не вдаючись до послуг фахівців автосервісу.

І наостанок, щоб вам наочніше була зрозуміла різниця між трьома типами амортизаторів, пропонуємо подивитися цікаве та пізнавальне відео, в якому популярно пояснюються принципи роботи кожного з них, їх відмінності, а також плюси і мінуси.

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Які стійки поставити на Чері Амулет"

Відгуки: 0
Амортизатори для ремонту Чері Амулет:

Опора амортизатора для ремонту Чері Амулет:

Пильники для ремонту Чері Амулет:

Пружина для ремонту Чері Амулет:

Проставки для ремонту Чері Амулет:

.