☎ 093-170-41-80
☎ 050-800-80-22
☎ 067-757-57-95
✔ Професійний
✔ Підбір запчастин
Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-17:00 ➤ ТМ "АЗІЯ-ЦЕНТР" в Україні це
➤ 100% гарантія відправки товару!
КошикВи вибрали: 0 товарів
Підписка на блог
Ваше ім'я*

Email*Розкажіть друзям

Шевроле Лачетті промивка інжектора. Дивимося відео

Як почистити інжектор на Шевроле Лачетті

Здрастуйте, дорогі друзі. Сьогодні я вирішив почистити деякі запчастини мого Шевроле Лачетті, а саме, промити інжектор. Для початку я знайшов манометр, гумовий шланг, і підключив його до паливної магістралі, викрутивши ніпель. Щоб перевірити, яке у мене тут дає тиск. Н заведеній машині у мене вийшло 3,8 атмосфери. Зараз воно трохи впало. Далі я буду знімати такі запчастини - рампу, і окремо форсунки.

Почав я знімати форсунки. Як бачите, вони у мене дуже брудні. Так, я всі запчастини по відкручував, і виявилося, що всередині самої рампи Шевроле Лачетті і однією з форсунок, яка стояла з краю, все повністю було забито брудом. Далі я взяв балон з рідиною для промивання карбюратора, приєднав до нього пластикову трубку, і зараз буду чистити ці запчастини Шевроле Лачетті. На форсунки я надів гумові трубки, приєднав до них трубку з рідиною для промивання карбюратора, взяв зарядку від телефону, і з допомогою проводів змусив їх працювати.

Ще одна деталь. З боку, де у форсунку подається паливо, всередині стоїть дрібна сіточка. У всіх форсунках у мене там була бруд. Я її продував. До промивання Шевроле Лачетті пройшла 160 тисяч кілометрів. Ніхто жодного разу нічого не перевіряв. Зараз витрата бензину в змішаному циклі у мене 9 літрів. Подивимося, що буде після промивання. В процесі миття з'ясувалося, що дві форсунки прийшли в непридатність, так як не розпорошували паливо, а просто бризкали його струменем. Тому їх доведеться замінити. Щоб швидко знайти потрібні вам запчастини Шевроле Лачетті, я рекомендую відвідати інтернет магазин Азія центр.

Розкажіть друзям

» Всі новини

.