☎ 093-170-41-80
☎ 050-800-80-22
☎ 067-757-57-95
✔ Професійний
✔ Підбір запчастин
Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-17:00 ➤ ТМ "АЗІЯ-ЦЕНТР" в Україні це
➤ 100% гарантія відправки товару!
КошикВи вибрали: 0 товарів
Підписка на блог
Ваше ім'я*

Email*Розкажіть друзям

Як самому замінити передні стійки стабілізатора на Чері Тіго

Відео про самостійній заміні передніх стійок стабілізатора на Чері Тіго

Всім привіт. І так, сьогодні ми будемо міняти передні стійки стабілізатора на автомобілі Чері Тіго. На наших стійках чути стукіт. Пройшли вони не більше 10 тисяч. Тепер будемо ставити нові передні стійки стабілізатора на Чері Тіго, придбані на сайті Азія центр.

І так, тут болт, головка на 14. Спочатку зриваємо його. Перед роботою настійно рекомендую протерти всі болти і гайки щіткою, а також змастити розчинником. Це може допомогти позбутися закису і значно полегшить весь процес демонтажу. Коли зірвали гайку, то беремо накидний ключ на 14, фіксуємо болт шестигранником і викручуємо.

І так, ми відкрутили верхній болт. Бувають, звичайно, ситуації, коли він намертво закисає, і доводиться відрізати його болгаркою. Але, намагаємося зафіксувати болт плоскогубцями із зворотного боку, якщо шестигранник провернувся, будь-яким способом. Все одно старі передні стійки стабілізатора Чері Тіго вже не потрібні. І аналогічно знімаємо нижній болт. Знизу у нас шестигранник зіскочив, тому ми фіксуємо із зворотного боку плоскогубцями і таким чином відкручуємо.

Зараз для наочності знімемо гумку, щоб було видно, в чому ж проблема. Як бачимо, старі передні стійки стабілізатора Чері Тіго забиті брудом. Тому і стукає. Ну, тепер у зворотній послідовності встановлюємо все назад.

Розкажіть друзям

» Всі новини

.