Ремонт генератора Чері Куку своїми руками

Як відремонтувати генератор на Чері Куку

Привіт, друзі. Ми будемо знімати генератор з Чері моделі Куку. Якщо ваш генератор Чері Куку вже не підлягає ремонту, то якісний варіант на заміну можна знайти на сайті Азія центр. Сподіваюся, комусь буде корисно це відео. Для того, щоб відпустити натягувач генератора, знімаємо бачок. Так у нас виходить більший доступ. Натягувач відпускаємо, знімаємо ремінець. Щоб його витягнути, нам знадобиться відкрутити подушку кріплення двигуна. Тут відкручуємо болти, що тримають кріплення двигуна. Відкручуємо 4 болта. Витягуємо генератор Чері Куку.

Зараз перевіримо працездатність на стенді. Тут написано «L», це лампочка, і додатковий плюс. Виставляємо ампераж. Наш генератор Чері Куку на 75 ампер. Лампочка не горить. Будемо розбирати і дивитися. Кришка генератора на пластикових засувках. Акуратно, щоб не сламать, підчіплюємо викруткою. Знімаємо регулятор реле. Тримається на 3 болтах. Ось видно, який знос щіток. Перевіряємо діоди. Бачимо вироблення на колекторі. Відкручуємо 4 болта і розбираємо генератор Чері Куку.

Зараз будемо відновлювати колектор. Затесываем його наждачним папером, щоб зняти наліт. Щоб добре причепився припій. Беремо мідну шинку, зачищаємо, заточувати. Відміряємо дротом, щоб знати, який шматок шинки нам знадобиться. І акуратно оббиваємо торець. Потім потрібно обмотати це дротом. Запаюють. Змащуємо кислотою. Тепер несемо до токарю і будемо проточувати.

Кришка легко знялася. Підшипник ми змазали. Ставимо шкил, гравер, гайку, і затягуємо. А зараз будемо змащувати задній підшипник. Змащувати будемо спеціальним мастилом для генераторів. Залишаємо 30% порожнього місця. І тому ставимо кришку. Колектор вийшов як новий. Зараз прозвоним. Заміряємо опір. Все добре, колектор відновили. Зараз нам треба рівномірно закрутити генератор Чері Куку, щоб не було перекосів...

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Ремонт генератора Чері Куку своїми руками"

Відгуки: 0
.