☎ 093-170-41-80
☎ 050-800-80-22
☎ 067-757-57-95
✔ Професійний
✔ Підбір запчастин
Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-17:00 ➤ ТМ "АЗІЯ-ЦЕНТР" в Україні це
➤ 100% гарантія відправки товару!
КошикВи вибрали: 0 товарів
Підписка на блог
Ваше ім'я*

Email*Розкажіть друзям

Заміна рульової рейки Чері Амулет

Як самому поміняти рульову рейку на Chery Amulet

Доброго дня. Вітаю всіх. Сьогодні у нас на ремонті Chery Amulet. І ми знімаємо рульову рейку. Вона сильно тече, будемо її міняти. Ми купили нову рульову рейку Chery Amulet на сайті Азія центр.

Щоб зняти рульову рейку Chery Amulet, нам треба буде зняти підрамник, тому що рейка знаходиться за ним, та доступу туди зовсім немає. Болт важеля ми не будемо чіпати. Знімемо його разом з важелями. Потім відкрутимо кульову. Ну а зараз будемо відкручувати гайку стабілізатора поперечної стійкості з одного боку і з іншого.

Підвішуємо передок двома домкратами і знімаємо колеса. Спочатку ми хотіли відкрутити ось ці болти кульової, але сама кульова входить всередину важеля, і щоб потім її вилучити, нам треба було б весь вузол відводити назад. А цього робити не можна, тому що може вискочити граната. Тому ми прийняли рішення окрутити центральний болт, який тримає кульову в поворотному кулаці. З двох сторін це робимо. Центральний болт вставляється з переду назад. Ззаду у нього гайка. Відкрутимо цю гайку.

Значить болт на 16, гайка ззаду на 17. Але щоб його вийняти, нам потрібно буде відкрутити кріплення супорта. Тепер наш важіль можна спокійним рухом вниз вийняти з поворотного кулака.

Потім відкручуємо гайки рульових наконечників. Наконечник відкручуємо тільки з одного боку. І тепер завдання – вивісити мотор, відкрутити його від подушок. І відкрутити сам підрамник і зняти його. Він тримається на 6-ти болтах. Поїхали.

Все готово. Тепер ми бачимо саму рульову рейку Chery Amulet. Останнє наше дію, щоб зняти рульову рейку Chery Amulet – треба буде відкрутити механізм вибору передач. І також дві трубки. І під гумовим чохлом один болт. І тоді все.

Розкажіть друзям

» Всі новини

.