Витрата палива Чері Тіго

Незважаючи на те, що цей кросовер багато в чому нагадує відомий і популярний RAV4, його популярність в підсумку стала нітрохи не меншою. Це стосується стильного і компактного паркетника Чері Тіго, виробництва відомої китайської автомобільної компанії Chery Automobile Co., Ltd.

Починаючи з 2005 року з конвеєрів заводів різних країн зійшло не одне покоління цієї моделі і припинення випуску її на сьогоднішній день поки зовсім не планується.

За весь час випуску Chery Tiggo комплектувався силовими агрегатами типу Мітсубісі об'ємом від 1,6 до 2,4 літра.

Відповідно витрата палива сотавляє 7-9,5 літра на 100км пробігу за містом в залежності, звичайно, від обсягу двигуна, а також типу трансмісії, встановленої на машині.

Це цілком нормально для такого паркетника, однак, така витрата далеко не завжди буває в межах цієї норми.

 

Перевіряємо самостійно залежність витрати палива від інтенсивності руху на Chery Tiggo

В представленій нами статті ми хочемо розповісти про те, як залежить і чи залежить взагалі від інтенсивності руху витрата палива на Чері Тіго.

 як залежить і чи залежить взагалі від інтенсивності руху витрата палива на Чері Тіго.

 • Щоб отримати відповідь на дане питання, ми вирішили провести експеримент, проїхавши в ранкові години з правого берега Дніпра в центр Києва (на Хрещатик) і з лівого.
 • Для того, щоб полегшити проведення експерименту ми скористалися допомогою бортового комп'ютера  Multitronics VC-730.

ми скористалися допомогою бортового комп'ютера Multitronics VC-730.

 • А щоб було зручно ним користуватися і контролювати всі показники під час руху, ми встановили цей комп'ютер зверху на центральну консоль авто.
 • Рух починали однаково, в ранкову годину пік – в акурат о 8 годині. Їхати ми намагалися без різких прискорень, набираючи плавно швидкість. 
 • А також і без різких зупинок, прекрасно розуміючи, що і різке збільшення швидкості, а також і різке гальмування негативно позначаються на витраті палива в підсумку.

різке збільшення швидкості, а також і різке гальмування негативно позначаються на витраті палива в підсумку.

 • Звичайно, в ході експерименту доводилося місцями прискорюватися, подекуди тягнутися в тягучках на знижених передачах, а також простоювати біля світлофорів.

в ході експерименту доводилося місцями прискорюватися і простоювати біля світофорів

 • В результаті, що в одному випадку, в іншому у нас комп'ютер показав витрату 14 літрів.

що в одному випадку, в іншому у нас комп'ютер показав витрату 14 літрів.

 • Тому результатом такого експерименту став висновок про те, що витрата бензину багато в чому залежить від трафіку, в якому вам доводиться рухатися.
 • Цілком зрозуміло, що витрата палива будь-якого автомобіля залежить від його стану, потужності та технічного стану двигуна, якості палива і стану дороги.
 • Також не останню роль в цьому питанні грає і манера водіння автомобіля конкретним водієм. 
 • Ми проводили експеримент на повноприводному автомобілі, укомплектованому двигуном об'ємом 2,4 літра і при механічній КПП.
 • Але, як би там не було, але питання трафіку, як виявилося відіграє також велику роль.
 • На цьому нашу розповідь про самостійну перевіруц залежності інтенсивності руху на витрату палива автомобіля Чері Тіго закінчено.
Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Витрата палива Чері Тіго"

Відгуки: 1


Иванов Павел

У меня сколько не было машин с объёмом до 2 х литров, всё по городу жрали не меньше 10 литров на 100 км. Так и Тиго с объёмом 1,6 при интенсивности движения 140 км. МАКСИМУМ!!! ( обороты выходят до 4 тысяч). Товарищ подбивает на установку газа. Вот сижу в раздумьях
КПП для ремонту Чері Тіго:

.