☎ 093-170-41-80
☎ 050-800-80-22
☎ 067-757-57-95
✔ Професійний
✔ Підбір запчастин
Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-17:00 ➤ ТМ "АЗІЯ-ЦЕНТР" в Україні це
➤ 100% гарантія відправки товару!
КошикВи вибрали: 0 товарів
Підписка на блог
Ваше ім'я*

Email*Розкажіть друзям

Як замінити передні амортизатори на Ланосі або Сенсі

Відео як самому поміняти по передні амортизатори на машині Део Ланос

Доброго дня. І так, автомобіль Део Ланос і ми будемо міняти в цьому відео передній амортизатор. Опора амортизатора розірвана, також на іншому колесі передній амортизатор протікає. Новий передній амортизатор Део Ланос ми купували на сайті Азія центр.

На самому початку я відкручую гайку на колесі, яка затягує шрус. Нам знадобиться головка на 32 і вороток з подовжувачем, так як вона затягнута з гарним зусиллям. І колесо потрібно буде викрутити трошки вліво, щоб було зручніше і не зачіпати за крило. Так, колесо ми зняли. Тепер треба розібрати супорт. Для цього потрібно відкрутити два болта.

І так, супорт знято. Я зняв його разом зі скобою. Всю різьблення потрібно зачистити щіткою по металу, тому що крутити доведеться довго. Також нам необхідно відпустити болт, фіксуючий важіль. Ще доведеться відкрутити рульової наконечник і витягнути його вгору.

І так, всі сполуки я вже відкрутив. Зняв тягу. Відкрутив кульової вузол. Шрус у нас відпущений, він спокійно виходить. Тепер, щоб зняти передній амортизатор Део Ланос, потрібно відкрутити три болтика під капотом. Ось вони.

Всі. Тепер передній амортизатор Део Ланос знімається вниз. Ви можете бачити на ньому протікання. Підшипник вже стукав. Але основне – була порвана гумка. Тому передній амортизатор Део Ланос треба було міняти однозначно.

Також хочу сказати для тих, хто в перший раз розбирає. Щоб не запариться з кутом проворота, можна зробити для себе приблизні мітки. Щоб розбирати далі нам треба стягнути пружину, потім відкрити ковпачок. Там буде гайка. І коли пружини будуть зняті, її можна розкручувати.

Розкажіть друзям

» Всі новини

.