☎ 093-170-41-80
☎ 050-800-80-22
☎ 067-757-57-95
✔ Професійний
✔ Підбір запчастин
Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-17:00 ➤ ТМ "АЗІЯ-ЦЕНТР" в Україні це
➤ 100% гарантія відправки товару!
КошикВи вибрали: 0 товарів
Підписка на блог
Ваше ім'я*

Email*Розкажіть друзям

Перевіряємо радіатор і компресор кондиціонера на Чері Амулет. Поради Експерта

Як подивитися чи працює компресор і радіатор кондиціонера на Чері Амулет

І так, всім привіт. У відео піде мова про те, як перевірити кондиціонер на Чері Амулет. Бувають ситуації, коли людина купує машину, і йому кажуть, що кондиціонер просто не холодить, або туди не залили рідина. У таких випадках добре буде перевірити. Найстрашніше, це коли вмирає компресор кондиціонера Чері Амулет, так як він найдорожчий. Порівняно дешиво компресор кондиціонера Чері Амулет можна замовити на сайті Азія центр. Компресор кондиціонера Чері Амулет у на с знаходиться внизу і має два проводка. На них приходить 12 вольт. Отже, якщо на них безпосередньо від акумулятора подати 12 вольт, компресор кондиціонера Чері Амулет повинен включиться. Природно, при робочому двигуні. І повинен подути холодне повітря. Але робити це просто так не можна, якщо ми не знаємо, чи є в системі фреон з маслом.

Принцип, за яким діє компресор кондиціонера, це ролик, грубо кажучи, муфта електронна там стоїть. Коли ви натискаєте кнопочку в салоні, електромагнітом втягується, замикається, починає працювати. Типу як зчеплення, ви відпускаєте, диск доторкнувся, і почало крутити, так?

Як перевірити? У нас на трубочці тут ковпачок. Внизу ще один ковпачок. Загалом, якщо його відкрутити, там он є золотник. На нього треба трохи натиснути, і з нього вийде фреону небагато. Короткочасно натиснули, якщо пшикнуло, то у вас в системі фреон, і він у вас там тримається. Якщо у вас є хоч трохи фреону, то ви можете подати напругу 12 вольт, компресор кондиціонера Чері Амулет, повинен заробити, і з нього повинен подути холодне повітря.

Перш ніж змінювати фреон, потрібно обов'язково перевірити, чи цілий радіатор. У нормальних СТО-шників є спеціальний прилад з носиком, який «нюхає» радіатор. Коли шукають витік, цим носиком проводять по кожній соте. Тріщину неозброєним оком не побачиш. Якщо радіатор має тріщину, цей прилад її знайде. Це радіатор, який стоїть на вулиці. Так само є радіатор, який стоїть в салоні. Якщо радіатор довго стояв без фреону, то починається корозія.

Розкажіть друзям

» Всі новини

.