☎ 093-170-41-80
☎ 050-800-80-22
☎ 067-757-57-95
✔ Професійний
✔ Підбір запчастин
Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-17:00 ➤ ТМ "АЗІЯ-ЦЕНТР" в Україні це
➤ 100% гарантія відправки товару!
КошикВи вибрали: 0 товарів
Підписка на блог
Ваше ім'я*

Email*Розкажіть друзям

Заміна опори переднього амортизатора з підшипником на Чері Амулет.

Як дешево покращити опору переднього амортизатора з підшипником від Чері Амулет

Ну що ж, всім привіт. Сьогодні у відео у нас машина Чері Амулет і її опора переднього амортизатора з підшипником. Ось значить наша опора переднього амортизатора з підшипником Чері Амулет. Так вона виглядає. Ця опора переднього амортизатора з підшипником Чері Амулет проходила всього кілька тисяч кілометрів, а підшипник розбило в непотріб. Через 5 тисяч початок видавлювати вже і гуму. Нові комплектуючі для ремонту я замовив на сайті Азія центр.

Отже, який сенс. Я вирішив відновити опора переднього амортизатора з підшипником Чері Амулет. І я пішов по такому шляху. У мене була не одна опора переднього амортизатора з підшипником Чері Амулет. Я вибрав ті, де живі підшипники, але видавлені повністю опорники. І що я зробив? Взяв великі лещата, взяв опорник, і распрессовал його. От ви думаєте ця опора переднього амортизатора з підшипником Чері Амулет зібрана, а вона розібрана. Зараз я покажу. Ось він. Єдине, відразу уточню, що з різних опорників металева втулка може один до одного не підійти.

Що ми робимо після того, як выпрессовали втулки? Беремо гумку, вирізаємо внутрішній діаметр, рівний діаметру металевої втулки, і одягаємо. Я одягнув дві гумки по 5 мм в товщину. Одягаємо, назад ставимо тарілку, і запрессовываем. Великий діаметр гумки трохи більше, ніж діаметр металевої колу. Буквально на 2 мм. Сенс у тому, що із-за неякісної гуми опора переднього амортизатора з підшипником Чері Амулет просто продавлюється. А встановивши додаткові гумки, ми зробили жорсткішими. Грубо кажучи, ми просто підсилили буфер. І результат просто чудовий. Сьогодні 5 чоловік їздили на машині по розбитих дорогах, і просто ідеально. Ніби на нових працює.

Чим це добре? Допомагає заощадити багато грошей. Купили найдешевші, відразу распрессовали, поставили дві резиночки, назад здавили, і все працює відмінно.

Розкажіть друзям

» Всі новини

.