☎ 093-170-41-80
☎ 050-800-80-22
☎ 067-757-57-95
✔ Професійний
✔ Підбір запчастин
Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-17:00 ➤ ТМ "АЗІЯ-ЦЕНТР" в Україні це
➤ 100% гарантія відправки товару!
КошикВи вибрали: 0 товарів
Підписка на блог
Ваше ім'я*

Email*Розкажіть друзям

Своїми руками замінюємо паливний фільтр на китайському авто Чері Тіго

Як поміняти фільтр паливний на Чері Тіго

Здрастуйте, дорогі глядачі мого каналу. З вами знову я і це чергове відео з блогу «Ремонт і обслуговування Чері Тіго». Сьогодні ми змінюємо паливний фільтр, який знаходиться по правому борту. Як бачите, він у нас трохи забруднений. Ми це все почистимо, і будемо його знімати. Щоб замінити паливний фільтр, нам необхідно знизити тиск в паливній магістралі. Як це зробити? Можна просто зробити. Від'єднувати від нього дроти. А можна зняти захист, що знаходиться під капотом, зняти кришку блоку запобіжників. Вона легко знімається, вона на двох засувках. Також, як і захист. І прибрати ось це реле. Воно як раз і відповідає за паливний насос Чері Тіго. Коли ми витягнемо реле, то заводимо машину. Все, що було в магістралі, все згоріло. Зараз там тиску немає, і ми можемо міняти паливний насос Чері Тіго. Гарні нові фільтри можна подивитися на сайті Азія-центр. Коштує він там недорого.

Значить я все почистив, паливопроводи з фільтра зняв. З нього вылялось трохи бензину. Тепер треба зняти провід заземлення. Щоб зняти паливний фільтр Чері Тіго, треба натиснути на шунтах дві кнопки, і вони вилазять. Натискаємо, і відтягаємо.

А тепер ставимо новий паливний фільтр Чері Тіго. Один трубопровід я вже поставив, і зараз покажу, як поставити другий. Просто тисніть, він замикається, і все. Перевіряємо, якщо не витягується, значить все нормально. Не забуваємо поставити провід заземлення на помсту. І ставимо назад реле, одягаємо кришку, і перевіряємо. Насос качає. Дивимося, щоб нічого не текло. Патьоків немає. Ну все, закінчили. Дякую всім за увагу, до побачення!

Розкажіть друзям

» Всі новини

.