☎ 093-170-41-80
☎ 050-800-80-22
☎ 067-757-57-95
✔ Професійний
✔ Підбір запчастин
Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-17:00 ➤ ТМ "АЗІЯ-ЦЕНТР" в Україні це
➤ 100% гарантія відправки товару!
КошикВи вибрали: 0 товарів
Підписка на блог
Ваше ім'я*

Email*Розкажіть друзям

Як можна самому змінити на Шевроле Авео передні сайлентблоки

Міняємо сайлентблок переднього важеля на Шевроле Авео

Доброго дня. У цьому відео я покажу вам як міняти передній сайлентблок на автомобілі Шевроле Авео. Що для цього потрібно? Звичайно ж, сам сайлентблок. Їх не проблема знайти в інтернеті. Наприклад, точно є на сайті інтернет-магазину Азія центр. Якщо він з розрізами, то відразу маркером на них позначайте напрямок по стрілках. На заводських сайлентблоках Шевроле Авео є стрілка. І навпроти стрілки робите позначку маркером, щоб кут напрямку вигину сайлентблока був правильним.

Отже, що потрібно? Шайба 60 на 12, або навіть трохи більше. Бажано муфту з спайки. Діаметр десь 50 на 40. Труба діаметром 60. І залишок від старого сайлентблока. Два ключа на 19. Шпилька, або болт. Дві гайки на 12 і одна подовжена, або, так звана сполучна, теж на 12. Ще на всякий випадок зірочка, викрутка, молоток і кувалда. Також необхідні тески, ковадло, і обов'язково якась рідина у вигляді мила чи миючого засобу. Першим я запрессовывал задній сайлентблок Шевроле Авео. За моїми особистими відчуттями він пішов якось швидше і легше.

Щоб витягнути задній його, ми беремо шпильку, трубку, ось ці шайби і гайки. Спочатку одягаємо гайку, потім пару шайб для жорсткості. Перед ними можна поставити маленьку шайбу. Потім залишок сайлентблока або відрізок труби. Я ось цю набір одягаю на сайлентблок Шевроле Авео, знизу підкладаю зірочку, під неї трубу і шайбу, і потім затягую гайкою. Це треба зробити чітко і рівномірно, тому що в іншому випадку сайлентблок Шевроле Авео піде набік...

Розкажіть друзям

» Всі новини

.