☎ 093-170-41-80
☎ 050-800-80-22
☎ 067-757-57-95
✔ Професійний
✔ Підбір запчастин
Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-17:00 ➤ ТМ "АЗІЯ-ЦЕНТР" в Україні це
➤ 100% гарантія відправки товару!
КошикВи вибрали: 0 товарів
Підписка на блог
Ваше ім'я*

Email*Розкажіть друзям

Як можна самому поміняти ролик і ремінь ГРМ на авто Деу Сенс

Міняємо на Деу Сенс ремінь ГРМ і також ролик

Всім привіт. Сьогодні ми будемо міняти ремінь ГРМ на автомобілі Деу Сенс 1,3. Процедура починається з того, що потрібно поддомкратити машину. Чоловік приїхав з проблемою. Каже, машина стріляє. Їсть багато газу. Газ пропан стоїть на машині. Запитує, може запалювання? А ми йому відповідаємо, може бути. Загалом розтин показує, що распредвал стоїть на мітці, а колінвал на зуб неправильно варто. Загалом, зараз будемо міняти. Попросив поміняти ремінь ГРМ Деу Сенс і ролик, і поставити все по мітках назад.

Треба опустити ось цей ролик натяжний. Там, нижче ролика є два болтика. На 12. Треба їх два попустити, щоб ролик в бік відійшов. Щоб можна було зняти ремінь ГРМ Деу Сенс. Штифт відкручувати, швидше за все, не будемо.

Відкручуємо генератор. Відпускаємо верхній болтик і нижній на 19. Щоб зняти ремінь ГРМ Деу Сенс. Відпустили. Тепер рас, і зняли ремінь ГРМ Деу Сенс. Далі відпускаємо натяжний ролик. Ось так виглядає натяжна ролик. Його і ремінь ГРМ Деу Сенс ми брали на сайті Азія центр. За рахунок цього болта він натягується. І є пружинка, яка чіпляється за нього. І тут від від дірочка. За неї чіпляється пружинка. Про неї бажано не забути при заміні.

І для того, щоб поміняти ролик, затискаємо його в лещата. Добре затискаємо. Нам треба тріскачка і ключ на 17. Відкручуємо, і все повністю з болтом виймається. Беремо новий. І таким же чином затягуємо його міцніше. Затягнули гарненько, і вже півсправи зроблено. Залишилося поставити його назад...

Розкажіть друзям

» Всі новини

.