Як поміняти прокладку ГРМ на китайському авто Джилі СК/МК

Самі міняємо прокладку ГРМ на машині Джилі СК/МК

Доброго дня. Сьогодні у нас знову невеликі ремонтні роботи, і сьогодні у нас змінюється прокладка ГРМ на автомобілях Джилі СК і МК. Трапилася така біда, у нас почалися патьоки. Значить є такі проблеми. Думав, заїду на СТО, поміняю. Але в принципі, я сам ще не робив. Ось вирішив власними силами змінити і з вами поділиться.

І так, зараз ми почекаємо, поки двигун трохи охолоне, і приступимо до заміни. Отже, ось так виглядає прокладка ГРМ для Джилі СК. У мене модель 2007 року, пробіг вже 160 тисяч. У чому відмінності можуть бути. Є прокладка ГРМ для Джилі СК з двома такими виступами. В даному випадку, для мого автомобіля. І є з одним. Ще я купив комплект різних втулок. Знайти весь цей товар можна на сайті Азія центр. Цей ремкомплект йде як на Джилі СК, так і на МК. Знадобляться вони нам все, побачимо пізніше.

Знімаємо, насамперед, мінусову клему. Використовуємо ключ на 10. Знімаємо також з генератора. Зручно, що болти легко доступні. Так, клему зняли. І у нас залишаються чотири болта. Спочатку ми дістанемо дроти високої напруги. Їх потім поставити не важко, так як вони фіксуються по довжині. Кришку не чіпаємо. Тут ми від'єднуємо шланги. Тепер візьмемо викрутку. Забираємо старі шайби. Далі знімаємо голівку. Нагар є, але не великий. Масло у мене вже десь вісім тисяч, тому й міняти масло вже пора. Але ми зробимо заміну масла в наступний раз. А ось і наша прокладка ГРМ. Як бачимо, масло з під неї проходило. Тепер стара прокладка ГРМ Джилі СК видаляється...

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Як поміняти прокладку ГРМ на китайському авто Джилі СК/МК"

Відгуки: 0
.