Міняємо гальмівні колодки і кульову опору на автомобілі Джилі СК

Як замінити кульову і гальмівні колодки на китайця Джилі СК

І так, у сьогоднішньому відео уроці ми будемо міняти гальмівні колодки, протитуманні фари, і переберемо напрямну супорта на Джилі СК. Що нам потрібно? Отже, самі протитуманні фари. Гальмівні колодки. Я сьогодні взяв їх на Азія центр, хочу спробувати. Що можу сказати про них? Зовні сама пластина багатообіцяюча. Хоча сама пластина десь на 2 мм менше, але довіри у мене викликала більше. Дані гальмівні колодки для Джилі СК мають пищалку. Ще я взяв пильовики для направляючого супорта. Так як рідні йдуть тільки в комплекті супортом, простіше купити ці. Ще. Кульові опори. Сьогодні я також буду міняти шарові опори на Джилі СК. Кульові опори я беру недорогі, і трохи їх модифицирую. Я під пильники додаю герметик.

Тепер підженемо машину і перейдемо до нашої роботи. Ось значить наша опора Джилі СК. Кріпиться трьома болтами і однією гайкою. Зараз ми будемо скручувати всі гайки. Якщо повертати маточину вправо-вліво, вона цілком самостійно виходить з важеля. І тепер ми відкручуємо даний болт, щоб повністю зняти кульову. Буквально один удар молоточком, кульові опори випадають самі. Зараз ми так і зробимо. Ось ми зняли старі, вони вже відбігали своє. Беремо нові кульові опори. Я вже, як показував, додав туди герметика. Ставимо її на місце.

Зараз ми піднімемося наверх і будемо розбирати супорт і міняти гальмівні колодки Джилі СК. Що ми тут маємо? Тут маємо гальмівний диск, наші гальмівні колодки, які будемо міняти, направляючі супорта. Я для зручності зняв захист...

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Міняємо гальмівні колодки і кульову опору на автомобілі Джилі СК"

Відгуки: 0
.