Як поміняти стійку стабілізатора на Шевроле Авео

Самостійно міняємо на Шевроле Авео стійки стабілізатора

Доброго дня. Вітаю вас всіх на каналі. З вами Олександр. Сьогодні у нас автомобіль Шевроле Авео і ми міняємо стійки стабілізатора. Ось так вони виглядають. Ось наші стійки стабілізатора Шевроле Авео. Вони у нас кріпляться болтом та гайкою із зворотного боку. Нам треба дуже добре почистити різьблення від бруду, інакше гайка не буде укручуватися. Тим більше, стійка стара, і шарніри вже разболтаны. І дуже важливо, щоб була чиста різьблення і добре ходили гайки. Ми ще змастимо маслом. Також можна різними розчинниками попшикать. Начебто гайка пішла. Навіть тримати не треба. А взагалі, якщо погано відкручується гайка, то ззаду потрібно вставити ключ на 15 і притримувати. Але тут у нас добре пішло. Різьба добре начищене, тим більше мастилом натерли.

Одну гайку відкрутили. Тепер та, яка знаходиться в глибині. Ключ у нас на 14, і 15-тою треба притримувати. Також треба прочистити різьблення. Це дуже важливо. Тепер будемо відкручувати. Гайки тут відмінно розкручуються. Мабуть, коли збиралися, вони теж були посаджені на мастило.

Всі. Тепер ми дісталися до стійки стабілізатора Шевроле Авео. Щоб її зняти, робимо упор, і трохи натискаємо на стабілізатор. І все виходить. Ось такі у нас старі стійки стабілізатора Шевроле Авео. Вони вже своє відходили. Нові я рекомендую купувати на сайті Азія центр.

Нові стійки стабілізатора Шевроле Авео вставляються точно так само, але в зворотному порядку. Спочатку вставляємо нижній болт. Бачимо, що верхній у нас не потрапляє. Тоді трошки натискаємо на стабілізатор монтуванням, і вставляємо верхній. І все потрапляє. Потім гайки накрутили, затягнули, і ремонт закінчений. Все дуже просто.

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Як поміняти стійку стабілізатора на Шевроле Авео"

Відгуки: 0
.