☎ 093-170-41-80
☎ 050-800-80-22
☎ 067-757-57-95
✔ Професійний
✔ Підбір запчастин
Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-17:00 ➤ ТМ "АЗІЯ-ЦЕНТР" в Україні це
➤ 100% гарантія відправки товару!
КошикВи вибрали: 0 товарів
Підписка на блог
Ваше ім'я*

Email*Розкажіть друзям

Як самому міняти ремінь ГРМ і ролик натягу на Шевроле Авео

Самостійна заміна ременя ГРМ і ролик натягу на Шевроле Авео

Привіт. Сьогодні я буду пробувати міняти ремінь і натяжний ролик на автомобілі Шевроле Авео. В інтернеті багато суперечок, скільки ж може виходити ремінь на Шевроле Авео. У мене виходив 154 889 кілометрів. Майже 155. Я думаю, 160 він би виходив. Але тим не менше, я вирішив взяти новий в магазині Азія центр. Зараз буду все це робити вперше. Подивимося, що з цього вийде.

Відразу ж покажу, що я підготував. Машину поставив на яму. Підготував дошку, щоб движок підняти. І далі буду по ходу справи знімати. Отже, першим ділом знімаємо систему подачі повітря. Там три болти. Відкручуємо, знімаємо, і відразу ж багато місця у нас звільняється. Потім потрібно відкрутити пластмасову захист двигуна.

І так, продовжуємо. На самому початку забув я сказати, що потрібні такі ось головки. У мене їх не виявилося, довелося їхати купувати. Конкретно сюди, на коленвал, підходить головка е18. Далі ставимо двигун на підставку, і поддомкрачиваем автомобіль. Далі знімаємо подушку двигуна. Все без проблем знімається.

І так, зняв ремінь гідропідсилювача Шевроле Авео. Як знімав? Підчепив викруткою, на коленвал одягнув ключ, зробив важіль, і провертав. Я думав, що відкручу ось цей ось ролик і ремінь зніметься. Виявилося, що це і є натяжний ролик Шевроле Авео. Видно чи ні, на ключ надавливаю, і ролик грає на пружині. Ремінь послаблюється. Ну, таким чином я зараз ролик ослаблю, і ремінь зі шківа генератора Шевроле Авео просто злізе.

Ось так от, 160 тисяч пробігу. Дивимося. Я навіть жодної тріщини не бачу.

Розкажіть друзям

» Всі новини

.