☎ 093-170-41-80
☎ 050-800-80-22
☎ 067-757-57-95
✔ Професійний
✔ Підбір запчастин
Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-17:00 ➤ ТМ "АЗІЯ-ЦЕНТР" в Україні це
➤ 100% гарантія відправки товару!
КошикВи вибрали: 0 товарів
Підписка на блог
Ваше ім'я*

Email*Розкажіть друзям

Міняємо на Грейт Вол Ховер Н5 паливний фільтр

Самі міняємо паливний фільтр на машині Грейт Вол Ховер Н5

І так, дорогі друзі, доброго дня. Мене звуть Микола. І сьогодні я вирішив зняти огляд того, як змінюється паливний фільтр на автомобілі Грейт Вол Ховер Н5 2013 року з бензиновим двигуном. Днями я отримав ось такий паливний фільтр. Зручніше за все зробити це через інтернет, наприклад, на сайті Азія центр. Примірник для Грейт Вол Ховер Н5 у нас оригінальний.

І так, паливний фільтр на автомобілі Грейт Вол Ховер Н5 знаходиться з боку двері водія. Ліземо під автомобіль. І дивимося. Ми знаходимося під автомобілем, з боку двері водія, і тут бачимо паливний фільтр Грейт Вол Ховер Н5. Ось він стоїть. Щоб його змінити, нам необхідно ключем на 8 із зворотного боку відкрутити болт. Можна не до кінця. Головне, щоб сам паливний фільтр був у вільному обертанні, щоб можна було його витягти. І тут у нас скоба під фігурну викрутку. Відкручуємо. Я його міняю сам в перший раз на цьому автомобілі. Краще, звичайно ж, спускати тиск на рампі. Але я щось не знайшов, де воно спускається, тому будемо пробувати так. І я вам зараз скажу, багато поллється бензину чи ні. Дивимося далі.

Ну що, панове, ось я його зняв. Як я зараз зрозумів усе це треба робити. Спершу ми послаблюємо два хомута. І тільки тоді відкручуємо ось цей болт на 8. І раджу хомути відкручувати побільше, практично до кінця. Тому що паливний фільтр Грейт Вол Ховер Н5 має такі штуцери, які будуть не давати зняти шланг. Як я і припускав, тиск спускати не треба було. Бензину витекло десь грам 20. Інший бензин залишився у фільтрі.

Важливий момент. При встановленні фільтра назад, треба звертати увагу на стрілочку. Стрілочка вказує на двигун, тобто перед автомобіля.

Розкажіть друзям

» Всі новини

.