☎ 050-800-80-22
☎ 063-268-60-60
☎ 067-757-57-95
✔ Не додзвонилися?
✔ Робіть ЗАКАЗ НА САЙТІ!
Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-17:00 ➤ ТМ "АЗІЯ-ЦЕНТР" в Україні це
➤ 100% гарантія відправки товару!
КошикВи вибрали: 0 товарів

Як можна самому на Грейт Вол Ховер поміняти гальмівні колодки

Самостійна заміна колодок гальмівних на Грейт Вол Ховер

Всім привіт. В даному відео ролику ми розповімо вам як міняти гальмівні колодки на автомобілі Грейт Вол Ховер Н3. Поставимо машину на ручник. Зафіксуємо її, підставимо щось під колеса, щоб вона нікуди не покотилася. Нам знадобиться домкрат, ключ, подовжувач ключа для домкрата, кілька дощок, які доведеться підкласти.

Почнемо з заднього колеса. Послаблюємо гайки колеса за допомогою ключа. Перед відкручуванням страхуємо домкратом. Все, машина у нас на домкраті. Колесо знято і покладено для страховки під машину. Далі, голівкою на 14 відкручуємо кріплення супорта. Верхній болт і нижній болт. Акуратно дивимося, щоб гумки були цілими і не порвалися поки ми всі розкручуємо. Ну, машина у нас нова. Направляючий весь блищить, ще навіть в мастилі. Знімаємо супорт, забираємо його в бік.

І так, ось і самі гальмівні колодки Грейт Вол Ховер. Підчіплюємо їх викруткою і таким чином маємо. Зі старих колодок я ще знімаю ось такі залізяки. Нові гальмівні колодки Грейт Вол Ховер продаються без них. До речі, дуже хороші гальмівні колодки для Грейт Вол Ховер я взяв на сайті Азія центр. І переставляємо ці залізяки на нові. Ставляться вони легко, нічого складного в цьому немає. Коли ставимо нові гальмівні колодки на Грейт Вол Ховер, то та, що з залізякою, ставиться всередину. А без залозки на зовнішню сторону, щоб не переплутати. При зворотній установці колодок нам треба засунути гальмівний поршень. Видаю я його зазвичай газовим ключем. Тобто ставлю ось таким способом, тисну, і він у нас заходить. Його треба так заганяти, щоб він трохи вище був гумки. І встановлюємо супорт назад. Знову ж, звертаємо увагу на гумки, щоб їх не пошкодити...

Розкажіть друзям

» Всі новини

Рекомендації по ремонту автомобілів Great Wall Hover

.