Міняємо підшипники генератора на машині Чері Джагі

Як можна поміняти підшипники генератора на китайському авто Чері Джагі

Всім привіт. Сьогодні я розповім, як міняти підшипники генератора на автомобілі Чері Джагі. Значить, ось наш ротор. Зараз розповім, в якій послідовності це все розбиралася. Спочатку з задньої кришки з трьох гвинтів відкручуємо ось таку ось металеву захист. Зняли її і отримали доступ до нашого діодному мосту. Ось він. До діодному мосту також прикручені наші щітки. У мене щітки хороші. Відкручуємо болтик тут. Загалом, все болтики відкручуємо, знімаємо щітки, знімаємо діодний міст, і залишається у нас така ось деталь з генератором і всередині з ротором. Ротор я вже витягнув. Кришка теж знімається легко, фіксується лише чотирма гаєчками.

Так, була проблема зі зняттям шківа. Щоб зняти шків, мені довелося зрізати гайку. За інакше не відкручувати. Що я не робив, що не пробував, вона не піддавалася. Тільки коли я її розрізав, вона відкрутилася. Ну, гайку я, природно, купив нову. Хорошу, самозатискного. Замовив її на сайті Азія центр.

І так, розкрутили шків генератора, розкрили його. Позначили. Для зручності поставили чорну смужку, щоб знати яким боком зібрати. І витягли наш ротор. Значить задній підшипник - 202-й. Якщо по сучасному стандарту, то 6202. Знімається він звідси тільки за допомогою знімача. У передній кришці передній підшипник генератора Чері Джагі кріпиться таким ось фланцем. Чотирма болтиками. Їх відкручує, і передній підшипник генератора Чері Джагі доступний. З іншого боку трошки вдарити, і він випадає ...

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Міняємо підшипники генератора на машині Чері Джагі"

Відгуки: 0
.