☎ 067-757-57-95
☎ 093-170-41-80
☎ 050-800-80-22
✔ Не додзвонилися?
✔ Робіть ЗАКАЗ НА САЙТІ!
Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-17:00 ➤ ТМ "АЗІЯ-ЦЕНТР" в Україні це
➤ 100% гарантія відправки товару!
КошикВи вибрали: 0 товарів

Запчастини ФАВ (FAW)Запчастини FAW. Оригінальні автозапчастини ФАВ 

Всі товари продаються з гарантією. Каталог запчастин FAW. Продаж китайських запчастин в Україні від офіційного дилера. За п'ятдесят років зростання і розвитку всередині FAW відбулися великі метаморфози. Якщо озирнутися назад на той час, коли завод виробляв всього лише одну модель середньотонажної вантажівки, то вже сьогодні FAW випускає сотні моделей легко-, середньо- і великовантажних вантажівок для найрізноманітніших завдань. Наприкінці 1950-х FAW стрімко відреагував на ринкові потреби і почав виробництво легкових автомобілів і автобусів, що дуже швидко зробило FAW провідним виробником автобусів і туристичних автобусів високого класу в Китаї. Більш того, помітно виріс і обсяг виробництва в порівнянні з більш раннім періодом - з 30 000 машин на рік до 1 мільйона. За період розвитку корпоративної інфраструктури компанія пройшла шлях від традиційного державного підприємства до прибуткового і багатогалузевого виробничого об'єднання з правильною комбінацією прогресивних якостей, і сьогодні FAW стає повноправним учасником світового автомобільного ринку.

У 2005 році був подоланий рубіж в один мільйон проданих за рік автомобілів, і корпорація FAW Group визначила для себе нові сміливі цілі, такі як: впровадження новітніх інформаційних спецтехнологій, щоб зв'язати працівників і покупців по всьому світу і таким чином гарантувати їй перевагу на цьому ринку.

У грудні 2001 р. FAW скликав 11-і щорічні збори партійної представницької конференції, на якій були присутні представники від ЦК уряду Китаю. На них було оголошено про вдале укладанні компанією FAW третьої фази нарощування обсягів, яка тривала в період з 1988 по 2001 роки. Її підсумком стало збільшення практично вдвічі обсягів виробництва, поля діяльності, доходу від продажів, виручки і штату працівників. У 2002 році FAW розширив свої цілі та оголосив про зміни, що мають відношення до вступу Китаю до СОТ, що гарантує корпорації подальше зростання на світовому ринку. Каталог запчастин FAW 1041, 1051, 6371. Продаж китайських запчастин в Україні від офіційного дилера.

FAW входить в нову епоху, захоплюючу й динамічну. Починаючи з невеликого підприємства, заснованого в 1953 році, сьогодні FAW перетворився на світового постачальника китайських легкових і вантажних машин, міських і туристичних автобусів в цілому світі. Команда самовідданих співробітників FAW серйозно готувалися до того, щоб стати символом нових стандартів та інновацій, що відповідають передовим вимогам ринку легкових і вантажних автомобілів. Купити Оригінальні автозапчастини ФАВ пропонує інтернет-магазин Asiacentr .

Відгуки

Ремінь генератора FAW-1011

Юлия


Хороший ремень , если честно то круче оригинала. Плюс грамотная консультация и цена тоже ниже средних. РЕСПЕКТ!

Новини

Передня підвіска Чері Тіго: досвід експлуатації Передня підвіска Чері Тіго: досвід експлуатації

Ні одна книга по ремонту автомобіля Chery Tiggo  не дасть тієї інформації, яку нам надає безцінний досвід його експлуатації. Це стосується всіх машин, незалежно від класу, року випуску або виробника. А вже якщо мова заходить про представників китайського автопрому, то їх надійність...

Тюнінг Чері Амулет своїми руками Тюнінг Чері Амулет своїми руками

Доопрацювання автомобіля бюджетного класу з метою поліпшити його привабливість і технічні характеристики – одне з найпопулярніших явищ у вітчизняних автолюбителів. А з тим, що Чері Амулет відноситься до категорії саме таких машин, нік то сперечатися не стане. І щоб позбутися глузувань і...

.