☎ 093-170-41-80
☎ 050-800-80-22
☎ 067-757-57-95
✔ Не додзвонилися?
✔ Робіть ЗАКАЗ НА САЙТІ!
Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-17:00 ➤ ТМ "АЗІЯ-ЦЕНТР" в Україні це
➤ 100% гарантія відправки товару!
КошикВи вибрали: 0 товарів


Всім добре відомо, що ні Росія, ні Україна зовсім не тішать автомобілістів своїми дорогами. Раніше це питання було актуальним лише для екстремалів або жителів селищ, але зараз ця проблема стосується всіх.

Збільшення дорожнього просвіту (кліренсу) є ідеальним рішенням даної проблеми. ДС трактує кліренс як відстань між опорним покриттям і найбільш низькою частиною днища автомобіля. Крім того, визначається і прохідність авто по нерівностях, яка розраховується відстанню від центру колеса до крайньої точки передньої і задньої частини авто, а називається це кутом з'їзду. Звідси випливає, що при більш високому кліренсі кут заїзду та з'їзду також будуть вище.

Поздовжня прохідність визначає висоту перешкоди, розташованого перпендикулярно руху, через яке (з якого) автомобіль проїде, не зачепивши його днищем.

Збільшити кліренс без великих витрат і технічного втручання можливо 2-ма способами:

1. Диски і гума більшого діаметра. Здебільшого базові комплектації пропонують мінімально прийнятний розмір дисків і найдешевшу гуму. Купівля дисків більшого діаметра і гуми з більш високим профілем допоможе збільшити кліренс автомобіля.

2. Проставки між кузовом і пружиною. Використовуються для передніх підвісок типу Макферсон, багатоланкових і двоважельних, а також для задніх торсіонних підвісок, поздовжніх пов'язаних важелів, осьової балки. Придбати проставки для збільшення кліренсу китайських авто CHERY, GEELY, LIFAN, BYD ви можете на сайті АзіяЦентр. На сьогодні ці автомобілі є найбільш популярними в Україні. Основні матеріали, з яких виготовляються дані проставки - це алюміній, пластик і поліуретан. Встановлюється даний пристрій між амортизатором і чашкою кріплення. У такому випадку є ризик, що при попаданні в глибоку яму амортизатор вирветься з кріплення. Ця проблема вирішується за допомогою подовжувачів амортизаторів, так званих будиночків. Проставки для збільшення кліренсу на CHERY, GEELY, LIFAN, BYD вже йдуть в комплекті з будиночками. Перевагою використання є можливість великого завантаження авто, і колеса не стануть тертися об арки, проте варто уважно поставитися до регулювання висоти авто при установці проставок, оскільки вона може бути нерівномірною.

Відгуки

Проставки для збільшення кліренсу Lifan 520 задні 2 шт

Валерій


На Lifan 520 замість задніх проставок можна ставити торсиони. Але я особисто купував проставки для збільшення кліренсу - все супер!

Проставки для збільшення кліренсу задні GEELY SL

Морган


Лучшие предложения по рынку

Проставки для збільшення кліренсу передні GEELY SL

Дмитрий


Среди всех цен здесь самая выгодная

Новини

Автомобілі БІД (BYD) в Україні Автомобілі БІД (BYD) в Україні

Компанія BYD Auto це дочірнє підприємство корпорації BYD Company Ltd. спеціалізується на виробництві акумуляторів, IT-технологіях і випуску автомобілів. Свою діяльність материнська фірма почала в  1995-му році з виробництва акумуляторних батарей.  З 2003-го року стартує випуск...

Передня підвіска Чері Тіго: досвід експлуатації Передня підвіска Чері Тіго: досвід експлуатації

Ні одна книга по ремонту автомобіля Chery Tiggo  не дасть тієї інформації, яку нам надає безцінний досвід його експлуатації. Це стосується всіх машин, незалежно від класу, року випуску або виробника. А вже якщо мова заходить про представників китайського автопрому, то їх надійність...

.