Замовте дзвінок і наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
 

ТМ Азія-Центр - зареєстрована торгова марка на території України!

 • ТМ «Азія-Центр» - зареєстрований товарний знак на території України, єдиним правовласником якого є наш інтернет магазин автозапчастин для китайських і корейських автомобілів. Разом з нами захищений і кожен наш клієнт: якщо ви купуєте товар, що реалізується від імені ТМ «Азія-Центр», ви повністю захищені від інтернет шахраїв,  підробок або інших не приємних ситуацій.

Ми можемо гарантувати це кожному своєму покупцеві, володіючи потужними юридичними важелями, захищеними законодавчо.

ТМ Азія-Центр - зареєстрована торгова марка на території України

 • За час своєї діяльності ми зуміли завоювати високі позиції в рейтингу аналогічних компаній, довіру, повагу партнерів і конкурентів.

Все це дозволило нам вийти на той рівень, коли «Азія-Центр» став не просто інтернет магазином, а брендом, що пропонує послуги з продажу комплектуючих до китайських та інших бюджетних автомобілів.

Саме тому ми прийшли до необхідності реєстрації власної Торгової марки, захищаючи таким чином не лише своє ім'я, але й кожного нашого клієнта.

ТМ «ASIA-CENTR» - це гарантія якості

Наш інтернет магазин працює на ринку вже багато років і ми пропонуємо якісні запчастини на китайські автомобілі.
Весь період своєї діяльності ми боролися за кожного свого покупця:

 • Кращою якістю комплектуючих
 • Професійним підходом до підбору аналогів
 • Доскональним знанням запчастин кожної моделі
 • Оперативністю поставок в будь-який регіон України

Азія-Центр - торговельна марка, знак для товарів і послуг 231006

Все, що продається від імені нашого ТМ – це гарантовано якісний товар, що вже давно не викликає сумнівів у наших постійних покупців.

Що дає клієнтам зареєстрована Торгівельна марка

Багато з нас якщо не ставали жертвами шахраїв в інтернеті, то напевно як мінімум стикалися з ними. І якщо ви вийшли з цієї ситуації без втрат – значить вам пощастило.

Щоб не піддавати своїх клієнтів ризику та надійно захистити своє ім'я від наслідувачів, була зареєстрована власна Торгова марка «Азія-Центр».

Але багато хто з вас, можливо, не до кінця усвідомлюють, яким саме чином вони захищені при роботі з нами, і як інтернет магазин бореться за ваше благополуччя.

 • На території України тільки наш сайт має право використовувати назву «Азія-Центр», що захищає наших клієнтів від недобросовісних конкурентів з продукцією низької якості.
 • Використання ТМ «Азія-Центр» на території України на сторінках друкованих видань, інтернет-сайтах та інших джерелах інформації без посилання на сайт нашого інтернет магазину не рекомендується!
 • Використання матеріалів зі сторінки інтернет магазину «Азія-Центр» допускається тільки з нашого письмового дозволу!
 • Застосування ТМ «Азія-Центр» для отримання власної вигоди без нашої згоди переслідується по закону!

Ми, маючи повні юридичні права на захист свого імені, будемо ретельно боротися з недобросовісними продавцями, які використовують його в корисливих цілях.

Ми впевнені, що з часом наша Торгова марка асоціюватиметься у всіх автолюбителів України з незмінним високою якістю і доступними цінами.

 • Купуючи продукцію в інтернет магазині «Азія-Центр, кожен клієнт може бути впевнений у тому, що отримає професійно надані послуги, кращі запчастини до свого автомобіля, своєчасну доставку та кваліфіковану допомогу в ремонті.

Це – наша мета і основне завдання. Саме для цього реєструвалася ТМ, і ми докладемо для досягнення цього всі свої сили.

Залишайтеся з нами – і отримуйте якісні комплектуючі для ремонту і технічного обслуговування.

.