Замовте дзвінок і наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Публічний договір-оферта та Умови користування сайтом інтернет магазину Азія-Центр

Визначення та терміни, що використовуються в оферті

 

Сайт – інтернет-ресурс, який належить Власнику сайту на правах власності, має електронну адресу в мережі інтернет https://asiacentr.com.ua і використовується покупцем для придбання цікавить його товару.

 

Інтернет-магазин – сайт з інтернет адресою https://asiacentr.com.ua, на якому представлені пропоновані Продавцем товари для придбання з різними умовами оплати і доставки за вказаною покупцем адресою.

 

Адміністрація сайту – ФОП, що здійснюють адміністративні дії по управлінню роботи інтернет магазином «Азія-Центр», розташованим за адресою https://asiacentr.com.ua.

 

Продавець – це юридична або фізична особа, яка розмістила на сайті інформацію про реалізовані їм товари або послуги. В ролі продавця може виступати як безпосередньо Адміністрація сайту, так і третя сторона, якої адміністрація надала можливість для розміщення такої інформації. Точна назва продавця вказана в документах на передачу товару (накладна, рахунок на оплату, фіскальний чек і т. д.).

 

Відвідувач сайту - фізична особа, яка відвідала сайт https://asiacentr.com.ua з метою ознайомлення з опублікованою інформацією.

 

Користувач – який відвідувач сайту, який ознайомився з публічною офертою, що приймає всі її умови, дієздатний і віддає собі звіт за свої дії, що використовує сайт або його окремі інструменти з метою покупки товару або отримання послуги. 

 

Покупець – користувач, який безпосередньо придбав товар або послугу на сайті https://asiacentr.com.ua.

 

Електронний договір – угода двох або більше сторін, оформлена публічно, в якому перераховані всі умови встановлення, зміни або припинення цивільних прав і обов'язків сторін, оформлена в електронному вигляді.

 

Оферта – публічна пропозиція Продавця про укладення електронного договору на придбання товару (отримання послуги) через сайт https://asiacentr.com.ua, наявних у Продавця, і інформація про яких розміщена на сайті інтернет магазину «Азія-Центр» на умовах, викладених в оферті. Після акцептації оферти вона вважається прийнятою.

 

Що таке договір оферта?

 

Акцепт – вчинення дій клієнтом, спрямованих на придбання товару або послуги, інформація про яких розміщена на сайті https://asiacentr.com.ua. Виконання таких дій передбачає, що оферта прийнята Покупцем, і він згоден з її умовами.

 

Товар – матеріальні або нематеріальні цінності (у тому числі-послуги), пропоновані Продавцем користувачам, та інформація про які розміщена на сайті https://asiacentr.com.ua.

 

Замовлення – будь-яке звернення до Продавця з проханням реалізувати товар або групу товарів на умовах публічної Оферти. Замовлення може бути виконано через Сайт, по електронній пошті, за допомогою дзвінка в Call-центр продавця.

 

Платник - юридична або фізична особа, яка фактично виконує оплату за замовлення, оформлене Користувачем.

 

Одержувач - особа, уповноважена платником на отримання товару, оформленого у замовленні. Вказується у формі замовлення, а якщо інше не передбачено, то Одержувачем за фактом є Платник.

 

Пропозиція – інформація про товар, його характеристики, вартість, відомості про умови доставки, оплати, акційних чи інших знижки або особливих умов придбання, розміщені Продавцем на Сайті. Умови та зміст Пропозицій встановлює Продавець. Пропозиція одночасно є інформацією про те, на яких умовах можна придбати той чи інший товар.

 

Комерційне електронне повідомлення – будь-яке повідомлення в електронному вигляді, метою якого є просування товарів, послуг, побудова ділової репутації особи – суб'єкта господарської діяльності.

 

Сторони - Продавець, Покупець, Одержувач, Користувач.

1. Преамбула

1.1. Відповідно до ст. 633 Цивільного кодексу України, інформація про товар, а так само умови його продажу (оплати, доставки і т. п.) є публічною офертою.

 

1.2. Всі умови продажу товару в односторонньому порядку можуть бути змінені Продавцем без узгодження з Користувачем/Покупцем. Нові умови набувають чинності з моменту їх публікації на сайті.

 

1.3. Угода вступає в силу:

 

· при оформленні Покупцем Замовлення без авторизації на Сайті - з моменту відправки Продавцем підтвердження про прийняття Замовлення в електронному вигляді

 

· з моменту отримання Замовлення від покупця за телефонами 093-170-41-80, 050-800-80-22, 067-757-57-95

 

1.3.1. Договір купівлі-продажу вступає в дію з моменту передачі продавцем покупцю товарного або касового чека, або іншого документа, яким підтверджується факт оплати товару.

 

1.3.2. Оформляючи замовлення, Користувач дає згоду на те, що для виконання умов Продавцем в рамках Публічної оферти, останній може доручити виконання окремих умов Договору або його в цілому третім особам, залишаючись відповідальним перед Покупцем за його виконання.

 

1.3.3. Надаючи продавцю свої дані про номер телефону та e-mail адреси, користувач тим самим підтверджує свою згоду на обробку зазначених персональних даних Продавцем або третіми особами, залученими для виконання зобов'язань Продавця перед Користувачем:

 

· для передачі продавцем інформації, пов'язаної з безпосереднім виконанням зобов'язань у рамках Публічної оферти (про передачу Товару на відправку, про виникають зміни у вигляді обставин непереборної сили і т. д.);

 

* для здійснення інформаційних розсилок (про знижки, майбутні акції, нові надходження, зміни в умовах продажу і т. д.);

 

· для зв'язку з Користувачем третіх осіб, залучених Продавцем для виконання зобов'язань в рамках існуючого Договору.

 

1.4. Сайт https://asiacentr.com.ua надає Користувачам можливість переглядати і завантажувати матеріали, опубліковані на Сайті виключно для некомерційного або публічного використання із збереженням всієї інформації про належність авторських прав або інших інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах. Використання матеріалів Сайту для публічних або комерційних заходів, їх розповсюдження і демонстрування в будь-якому вигляді, використання для інших сайтів чи комп'ютерних мережах суворо заборонено, і захищається Законом України «Про авторське право і суміжні права».

2. Предмет і умови угоди

2.1. Ця Угода здійснює регулювання порядку доступу Користувача до інформації, розміщеної на сайті, порядок її використання, а так само регулює можливість придбання Користувачем товарів або послуг, інформація про яких розміщена на сайті.

 

2.2. Ця Угода виступає в ролі публічної оферти. Використовуючи матеріали сайту, і користуючись його інструментами, Користувач підтверджує, що він акцептує дану Угоду, і беззастережно приймає його умови. Це підтверджується у заповненні форми реєстрації на сайті у відповідному розділі. Таким чином, відповідно до ст. 641-642 Цивільного кодексу України, реєстрація на Сайті означає безумовне прийняття угоди Користувачем.

 

2.3. Ця угода може бути акцептована право і дієздатним користувачем, який досяг віку 14 років і відповідно до розділу 4 Цивільного кодексу України. Акцептируя Публічну оферту, Користувач тим самим підтверджує свою дієздатність, а відповідальність за достовірність факту дієздатності лягати на нього. Приймаючи умови Угоди, Користувач покладає на себе зобов'язання, які виникають в процесі використання сайту https://asiacentr.com.ua відповідно до цих Умов.

 

2.4. Продавець здійснює продаж Товарів і послуг через Інтернет-магазин «Азія-Центр», що знаходиться за адресою https://asiacentr.com.ua.

 

2.5. Інформація про товари та послуги відображається на сайті https://asiacentr.com.ua може бути динамічно. Це означає, що Адміністрація в односторонньому порядку може її змінити, доповнити або видалити без узгодження з Користувачем. Вся інформація про зміст послуги або характеристики товару Продавця, умови їх придбання, ціни, знижки та акційні умови відображаються на сайті https://asiacentr.com.ua

 

2.6. «Азія-Центр» не гарантує, що інформація про товар або послугу, що відображається на сайті https://asiacentr.com.ua є абсолютно точною і повною. У разі зміни даної інформації, Адміністрація сайту не зобов'язана її оновлювати або змінювати. Адміністрація «Азія-Центр» не може нести відповідальності за будь-які збитки, які можуть виникнути в процесі використання, неможливості використання або використання інформації Сайту, включаючи збитки від втрати прибутку, даних або переривання ділової активності.

 

2.7. Сторони Угоди підтверджують, що будь-яка інформація про наявність товару, одержання замовлення, терміни доставки, вартості, умови оплати і її формі, статусу замовлення або його зміни, надіслана Продавцем або Адміністрацією по електронній пошті, за допомогою sms голосового повідомлення по телефону, є лише інформування Покупця про те, що Продавець або Адміністрація Отримали підтвердження Акцепту Покупцем цієї Угоди.

 

2.8. Доставка придбаного Товару здійснюється поштовим оператором, назва якого обумовлюється при оформленні Замовлення. Вид доставки – поштове відправлення з попередньою оплатою або післяплатою. Більш детальна інформація про способи і терміни доставки вказується на Сайті https://asiacentr.com.ua в розділі «Оплата». Узгодження термінів доставки може бути вироблено покупцем з оператором Call-центру при уточненні і підтвердженні замовлення.

 

2.9. Моментом отримання Товару є підписання Одержувачем документа, який підтверджує факт фактичного отримання Товару Одержувачем – акт прийому-передачі, товарно-транспортна накладна, поштова декларація тощо Вчинення Одержувачем дій, які свідчать про фактичному отриманні Товару, так само вважається моментом отримання Товару.

 

2.10. Продавець здійснює перевірку та страховку Товару на повну вартість перед відправкою, якщо інше не передбачено в індивідуальному порядку.

 

2.11. Отримувач при отриманні зобов'язаний перевірити Товар на відповідність замовленому, переконатися у відсутності пошкоджень, а так само в наявності всіх необхідних документів – товарного чека, товарно-транспортної накладної, Гарантійного талона, якщо він передбачений для даного типу Товарів. У разі виникнення претензій, Одержувач повинен на місці пред'явити претензії поштовій службі до підписання документа, що підтверджує фактичне отримання Замовлення. Підписання документа, що підтверджує фактичне отримання Замовлення, автоматично означає відсутність таких претензій.

 

2.12. Інтернет магазин «Азія-Центр» не несе відповідальності за дії поштової служби, компанії перевізника, служби доставки.

 

2.13.При акцептуванні даної Оферти, Користувач погоджується на дистанційне отримання інформації про товар і стан замовлення. Підписання документа, що підтверджує фактичне отримання Товару, автоматично означає надання Одержувачу всіх необхідних відомостей про товар до моменту його одержання.

3. Реєстрація на сайті

3.1. Реєстрація на Сайті здійснюється у відповідному розділі.

 

3.2. Для оформлення Замовлення не обов'язково виконувати Реєстрацію на сайті.

 

3.3. За точність і правильність інформації. Наданої Користувачем при реєстрації, Продавець відповідальності не несе.

 

3.4. Користувач, так само як і покупець, акцептували дану угоду. Беруть на себе зобов'язання проводити спілкування з будь-яким представником продавця або Адміністрації Сайту (оператором Call-центру, менеджером і т. д.) у відповідність із загальноприйнятими принципами моралі і етикету. Заборонено використовувати нецензурні або лайливі слова, образливі вирази, погрози або шантаж, незалежно від того, в якому вигляді вони застосовуються і кому були адресовані.

4. Інтернет-магазин

4.1. Продавець забезпечує на складі наявність товарів, які він представляє на сайті, але не гарантує його на день замовлення.

 

4.2. Фотографії Товару, супутні наданої про нього інформації, є простими ілюстраціями і можуть не відповідати його фактичного зовнішнім виглядом.

 

4.3. Характеристики товару, опубліковані разом з інформацією про нього, можуть не бути вичерпними, а так само можуть містити друкарські помилки. Для уточнення повної інформації про характеристики, а так само наявності Товару і його ціни, необхідно звернутися до оператора сall-центру «Азія-Центр» за вказаними телефонами на головній сторінці Сайту.

 

4.4. При відсутності на складі Продавця Товару, замовленого Покупцем, Продавець має право виключити даний товар Замовлення, або анулювати Замовлення, якщо в ньому немає інших товарів. Повідомлення про це надсилається Покупцеві на вказану ним електронну адресу, або за допомогою дзвінка оператора сall-центру «Азія-Центр» на телефон Покупця. При цьому, Продавець має право запропонувати Покупцеві аналогічний товар, ціна на який може відрізнятися від замовленого.

 

4.5. Відповідальність за надання недостовірних відомостей, які можуть спричинити неможливість виконання або неналежне виконання Продавцем своїх зобов'язань, лягає на покупця, як на сторону, що надала ці недостовірні відомості.

 

4.6. У разі повної або часткової відміни Замовлення, за який була виконана передоплата, його вартість або різниця у вартості повертається Продавцем покупцю на карту Приватбанку.

 

4.7. Після оформлення Замовлення Покупцем, менеджер, який обслуговує замовлення, за допомогою доступної форми зв'язку уточнює його деталі, а так само погоджує терміни, спосіб і місце доставки.

 

4.8. Передбачувана дата доставки Товару Покупцеві повідомляється менеджером Продавця допомогою повідомлення на електронну пошту, або за допомогою телефонного зв'язку – sms-повідомленням або телефонним дзвінком. При виникненні об'єктивних причин або обставин непереборної сили (в тому числі – з вини обраного покупцем поштового сервісу), дата поставки Товару може бути змінена.

 

4.9. При відсутності Товару на складі Продавця, може бути оформлений попереднє Замовлення. У цьому випадку Покупцем здійснюється 100% передоплата товару. Після надходження на склад предзаказанного Товару, Покупець протягом 10 днів зобов'язаний оформити його доставку. Інформація про надходження Товару передається на електронну пошту Покупця або засобами телефонного зв'язку – sms-повідомленням або дзвінком на узгоджений номер телефону Покупця. У разі несвоєчасного оформлення доставки Покупцем, Продавець має право виставити Товар на вільну реалізацію, і тільки після здійснення продажу попередньо замовленого Товару, передоплата буде повернута Покупцю.

5. Доставка замовлення

5.1. Доставка замовлення виконується компаніями перевізниками або Поштовими службами - "Нова Пошта", Інтайм або САТ за погодженням сторін, або за допомогою самовивозу зі складу продавця. Можливість самовивозу уточнюється у менеджера Продавця в процесі узгодження замовлення.

 

5.2. Доставка здійснюється на умовах і за розцінками компаній перевізників за рахунок Покупця.

 

5.3. Якщо в пункті призначення не представлено жодного відділення компаній перевізників, Покупець має право вибрати будь-який найближчий населений пункт для виконання доставки, в якому присутні відділення компаній перевізників.

 

5.4. «Азія-Центр» не виконує зобов'язань по доставці Товару на Тимчасово окуповані території України (непідконтрольні райони Донецької і Луганської областей, АРК), за межі України, а так само в ті населені пункти, в яких не подано жодної компанії перевізника.

 

5.5. З моменту передачі Замовлення в транспортну компанію для доставки, відповідальність за дотримання термінів доставки лягає на транспортну компанію. Покупець погоджується з тим, що з цього моменту не має претензій до Продавця у разі недотримання цих строків.

 

5.6. Отримати доставлене замовлення може сам покупець або особа, зазначена в замовленні в якості одержувача. При відсутності можливості отримання замовлення Покупцем/Одержувачем, Замовлення може бути виданий третій особі, яка надасть всі необхідні відомості про Замовлення (номер товарно-транспортної або експрес накладної, ПІБ Одержувача або Покупця тощо), а так само оплатить послуги доставки стороні, її здійснювала.

 

5.7. Всі ризики пошкодження або приведення в непридатність замовленого Товару з моменту його доставки переходить до Покупця. Факт доставки вважається доконаним після підпису Покупцем відповідних документів.

 

5.8. Щоб уникнути випадків шахрайства, а так само в цілях виконання зобов'язань, зазначених у п. 4.9 цієї Угоди, представник сторони, яка здійснює доставку попередньо оплаченого товару, має право запросити в Одержувача документ, що посвідчує його особу, а так само вказати на квитанції до замовлення його тип і номер.

 

5.9. Вартість доставки замовлення не є фіксованою, в кожному випадку прораховується окремо, і залежить від розміру і ваги товарів, присутніх в замовленні.

 

5.10. Зобов'язання Продавця перед Покупцем про передачу Товару вважаються виконаними з моменту передачі Покупцеві Замовлення представником сторони, яка здійснює доставку. Факт такої передачі визначається на підставі діючих правил організації, що надає послуги Доставки.

 

5.11. Порядок доставки, спосіб отримання та розкриття відправлень, які містять Товар, визначаються правилами того поштового перевізника, який здійснює доставку.

 

5.12. При отриманні замовлення, Покупець / Одержувач повинен оглянути його вміст на відповідність замовленому, в тому числі – якості, комплектації, асортименту, кількості, а так само на цілісність упаковки. При відсутності претензій, Покупець розписується в отриманні Товару у відповідних документах. Тим самим підтверджується, що у Покупця немає претензій до отриманого Товару, а Продавець – повністю виконав свої зобов'язання згідно Замовлення.

 

5.13. При необхідності Покупець має право уточнити у менеджера Продавця, який здійснює підтвердження Замовлення, маршрут, спосіб і терміни доставки. Однак Покупець погоджується з тим, що кінцеві терміни Доставки Замовлення перебувають у виключній залежності від діяльності компаній-перевізників, і в разі їх зміни, фахівці «Азія-Центр» не мають змоги повідомити про даний факт Покупця. Однак і менеджери, і співробітники call-центру беруть на себе зобов'язання надавати будь-яке сприяння і вживати всіх можливих заходів для отримання Покупцем цієї інформації.

 

5.13. Покупець погоджується з тим, що доставка Замовлення є самостійною послугою, що надається третьою стороною, і не може виступати невід'ємною частиною Товару, що купується. Послуга доставки вважається наданою в повному обсязі в момент отримання Покупцем Товару, підписання відповідних транспортних накладних, та виконання оплати за послугу. Тому, в разі виникнення спорів про якість отриманого Товару, які розглядаються відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» та Гарантійними зобов'язаннями Продавця, вартість послуги доставки не може підлягати компенсації і не передбачає повернення в тих випадках, які передбачає Закон «Про захист прав споживачів».

6. Оплата товару.

6.1. Ціна товару вказується в гривнях.

 

6.2. Остаточна вартість Замовлення складається з суми цін замовлених Товарів.

 

6.3. Ціна товару вказується на сайті. У випадках невідповідності зазначеної ціни на сайті з фактичною на Товар, замовлений Покупцем, продавець ставить останнього до відома для підтвердження замовлення з поправленою вартістю, скасування частини замовлення або анулювання його в цілому. Якщо відсутня можливість зв'язатися з Покупцем з його вини. Замовлення анулюється Покупцем в односторонньому порядку.

 

6.4. Покупець погоджується, що Ціна Товару на Сайті може бути змінена Продавцем без узгодження, а точну ціну на день замовлення необхідно уточнювати у менеджера чи працівника call-центру.

 

6.5. Оплата Товару здійснюється Покупцем:

 

· готівкою при отриманні Замовлення в сумі, що відповідає сумі Замовлення (уточненої з менеджером, який виконує зв'язок з Покупцем для підтвердження Замовлення);

 

* готівкою через термінали платіжних систем або банків у сумі, що відповідає сумі замовлення;

 

* безготівковими коштами через каси банківських установ у сумі, що відповідає сумі замовлення;

 

* безготівковими коштами з використанням банківських карток у сумі, що відповідає сумі замовлення, а для юридичних осіб – зі свого розрахункового рахунку..

 

6.6. У разі оплати замовлення через термінали платіжних систем, можливе списання додаткової комісії безпосередньо банком-емітентом.

 

6.7. «Азія-Центр» має право надавати загальні або персональні знижки на товари, або групу товарів, застосовувати бонусні програми або проводити акції та розпродажі. Види знижок, акцій, бонусних програм і т. п. встановлюються Продавцем в односторонньому порядку, без узгодження сторін, а їх умови публікуються на сайті https://asiacentr.com.ua

 

6.8. «Азія-Центр» здійснює збір, зберігання і обробку статистичних даних про оформлені кожним Покупцем замовлення, і залишає за собою право в односторонньому порядку пропонувати такі способи оплати. Які доступні конкретному Покупцеві, грунтуючись на статистиці тих дій, які Покупець здійснював у відносинах з «Азія-Центр».

7. Повернення товару і грошових коштів.

7.1. Повернення Товару здійснюється відповідно до розділу Сайту "обмін". Покупець має право повернути отриманий Товар, що має на увазі розірвання договору купівлі-продажу, протягом 14 днів з дня отримання товару, не рахуючи дня покупки і термінів доставки. Виняток становлять товари, закуплені у постачальників за індивідуальним ШІ попереднім замовленням покупця, якщо їх вид, тип. Якість і стан відповідають замовленню. Повернення та обмін товару здійснюється через поштового оператора (Нова Пошта і т. п.) з доставкою за рахунок Покупця.

 

7.2. Повернення товару належної якості:

 

7.2.1. Покупець має право на повернення Товару належної якості, якщо Товар не використовувався, збережені його споживчі властивості, зовнішній вигляд і упаковка, при цілості пломб і ярликів, якщо такі є, а так само є в наявності розрахункові документ, який був переданий Покупцю разом з Товаром.

 

7.2.2. При дотриманні всіх вимог п. 7.2.1. цієї Угоди. Вартість повернутого товару Продавцем відшкодовується протягом 14 днів з моменту настання факту повернення Товару. Грошове відшкодування вартості повернутого Товару здійснюється особі, яка виступала в ролі платника. Для цього Платник надає копальні свого національного паспорта, ідентифікаційного коду та квитанції, що підтверджує оплату за Товар, за який здійснюється повернення коштів. У разі надання недостовірних даних або не всіх зазначених документів, покупець має право відмовити у поверненні коштів.

 

7.2.3. Покупець має право обміняти придбаний Товар на аналогічний, якщо той замовлений помилково, або не відповідає необхідним споживчим властивостям при дотриманні умов п. 7.2.1. цієї Угоди. У цьому випадку всі витрати на доставку мінливого товару і одержуваного на обмін несе покупець. Строки і порядок виконання обміну обумовлюються Сторонами в індивідуальному порядку, але не повинні перевищувати 14 днів з моменту повернення Товару Продавцю.

 

7.2.4. Якщо на момент звернення Покупця з питання обміну аналогічний товар відсутній у Продавця, у наявності, Покупець має право відмовитися від виконання цієї Угоди і вимагати повернення вартості товару в грошовому вираженні. Порядок повернення коштів описано в п. 7. 2. 2. цієї Угоди.

 

7.2.4. Не підлягають поверненню Товари, закуплені Продавцем за індивідуальним замовленням або за попередньою заявкою покупця, якщо вони повністю відповідають найменуванням, якістю, станом і споживчим властивостям, зазначеним у Заявці.

 

7.3. Повернення Товару неналежної якості:

 

7.3.1. Товаром неналежної якості Сторони домовляються визнавати той Товар, який не відповідає призначеним функціональним якостям, несправний або має явні ознаки пошкодження, які обмежують його використання за призначенням. При цьому, відмінності в дизайні або оформленні Товару від заявлених на сайті в Описі, не можуть вважатися ознакою неналежної якості.

 

7.3.2. Наявність зовнішніх пошкоджень або комплектність Товару перевіряються Покупцем при отриманні, отже, претензії про неналежне як після фактичного отримання Замовлення, підтвердженого підписом відповідного документа, Продавцем не приймаються.

 

7.3.3. Якщо Покупець отримав Товар неналежної якості, і це не було заздалегідь обумовлено умовами Замовлення, він має право на застосування щодо себе статті 8 Закону України «Про захист прав споживачів», «Права споживача у разі придбання ним товару неналежної якості».

 

7.3.4. Згідно п. 4 статті 12 Закону України «Про захист прав споживачів», кошти за товар неналежної якості повинні бути повернуті Покупцем протягом 30 днів з моменту пред'явлення відповідної претензії.

 

7.4. Повернення коштів за повернення Товару належної або неналежної якості здійснюється:

 

· Банківським переказом через ПриватБанк;

 

· Шляхом перерахування коштів на банківську карту (емітовану в Україні), а для юридичних осіб – на розрахунковий рахунок підприємства.

 

7.6. У разі оплати замовлення за допомогою переказу коштів з банківської картки, що передбачено в п. 6.4. цієї Оферти, повернення грошових коштів здійснюється переказом на ту банківську карту, з якої була здійснена оплата товару.

 

7.7. Продавець не несе відповідальності за пошкодження товару, які виникли після його отримання Покупцем, а їх причиною стали порушення правил використання, зберігання, впливу третіх осіб або в результаті причин непереборної сили.

8. Відповідальність сторін

8.1. Продавець не несе відповідальності за можливу шкоду, що може отримати Покупець в результаті неналежного застосування Товару, придбаного в інтернет магазині «Азія-Центр».

 

8.2. Користувач/Покупець погоджується, що продавець може обробляти персональні дані користувача за умови додержання Продавцем чинного законодавства України.

 

8.3. Погоджуючись з умовами публічної оферти, тим самим Користувач/Покупець підтверджує свою право-і дієздатність, а так само відсутність у нього будь-яких обмежень дієздатності.

 

8.4. Будь-які записи, що залишаються Користувачем на Сайті (коментарі, відгуки і т. д.) не повинні вступати в протиріччя з загальноприйнятими нормами моралі, а так само до діючих законодавчих документів України.

 

8.5.За здійснення грошових переказів, що здійснюються Платником. Відповідальність лежить на тих установах або платіжних сервісах, які обирає платник. "Азія-Центр" не несе відповідальність за роботу процесингових інструментаріїв.

 

8.6. Власник сайту не може нести відповідальність за технічні засоби, які забезпечують роботу Сайту: працездатність устаткування, на якому він розміщений, доступність інтернет ресурсу за вказаною адресою, роботу каналів передачі даних і т. д.

 

8.7. Продавець не може нести відповідальності за діяльність поштової служби, що здійснює доставку, в т. ч.-за дотримання термінів доставки, збереження вантажів при перевезенні і т. д.

 

8.8. При односторонній зміні продавцем будь-яких умов реалізації товару, в тому числі – його ціни, відповідальність продавця полягає виключно в праві покупця (платника, Користувача) відмовитися від придбання Товару, а якщо він оплачений-вимагати і повернення коштів.

 

8.9. Для здійснення електронної угоди, Користувач зобов'язаний надати продавцю повну та достовірну інформацію, зазначену у формі подачі заявки. За достовірність цієї інформації Користувач несе повну відповідальність.

 

8.10. Якщо неточні, неповні, недостовірні або неправильні дані призвели до додаткових витрат Продавця (доставка по невірному адресою або видача товару неправильно вказаною Одержувачу), всі ці витрати відшкодовуються Покупцем. А суму цих витрат продавець має право утримати з коштів, сплачених за Товар Покупцем.

 

8.11. При виникненні обставин непереборної сили (форс-мажор), що підтверджено відповідними документами від уповноважених органів. Сторони звільняються від виконання зобов'язань за цією Угодою.

9. Конфіденційність і захист інформації

9.1. Всі персональні дані, що надаються Користувачем / Покупцем, підлягають обробці виключно відповідно до вимог Закону України»Про захист персональних даних".

 

9.2. Персональні дані Користувачів/Покупців підлягають збереженню в базі даних продавця. Їх збір здійснюється з метою дотримання законодавчо закріплених вимог у галузі регулювання податкових відносин, бухгалтерського обліку та в рекламних цілях. Термін збереження персональних даних та їх обробки становить 5 років.

 

9.3. Реєструючись на сайті, Користувач надає і дає згоду на зберігання і обробку таких персональних даних: ПІБ, адреса електронної пошти, контактний телефон, логін і пароль для доступу до сайту. З необов'язкових даних за бажанням можна внести назву компанії, яку представляє Користувач, а так само адреса – свій чи компанії.

 

9.4. Продавець використовує персональні дані Користувача / Покупця:

  •  
  • · для реєстрації Користувача на Сайті;
  •  
  • · для виконання своїх зобов'язань;
  •  
  • · для проведення аналізу роботи Сайту та оцінки цієї роботи;
  •  
  • · для систематизації активності Користувача та аналізу його інтересів;
  •  
  • · для виявлення переможця в акціях, що проводяться Адміністрацією сайту.

 

9.5. За згодою Користувача / Покупця, продавець наділяється правом здійснювати розсилку інформаційних і рекламних повідомлень. За Користувачем/Покупцем залишається право в будь-який момент відмовитися від інформаційних і рекламних розсилок без пояснення причин. При цьому повідомлення, які інформують Користувача/Покупця про стан його Замовлення, є сервісними і не можуть бути відключені Користувачем/Покупцем.

 

9.6. Продавець залишає за собою право при необхідності застосовувати «cookies». Дана технологія не використовує персональних даних, не передається третім особам і не може принести будь-якої шкоди користувачеві/покупцеві.

 

9.7. У процесі користування сайтом, продавець отримує доступ до ip-адресою відвідувача сайту https://asiacentr.com.ua . Ця інформація не використовується з метою ідентифікації відвідувача.

 

9.8. Продавець не може нести відповідальності за публічно залишену інформацію на сайті Користувачем/Покупцем.

 

9.9. Для виконання своїх зобов'язань перед Користувачем/Покупцем, а так само для захисту своїх інтересів, Продавець має право здійснювати записи проведених телефонних розмов з Користувачами/Покупцями. Отриману в їх ході інформацію, Продавець зобов'язується не надавати третім особам, а так само оберігати від несанкціонованого доступу, діють у суворій відповідності з вимогами Закону України «Про інформацію».

10. Термін дії Публічної оферти

10.1. Публічна Оферта, викладена в цьому розділі Сайту, набирає чинності з моменту її акцептування Користувачі/Покупцем, і діє до відкликання акцепту.

11. Додаткова умова

11.1. Продавець залишає за собою право на переуступку своїх прав і обов'язків, що виникають в результаті його відносин з покупцем, третім особам.

 

11.2. Інтернет магазин «Азія-Центр», так само як і сервіси, що надаються їм, можуть бути обмежені для доступу відвідувачів частково або повністю в процесі проведення профілактичних робіт або робіт з усунення технічних несправностей. Служба технічної підтримки сайту має право проводити такі роботи з фактичним повідомленням Покупців або без оного.

 

11.3. До будь-яких відносин Покупця з Продавцем в першу чергу застосовуються положення Законів України.

 

11.4. При виникненні претензій або спірних питань, покупець / користувач має право звернутися до їх вирішення до продавця будь – яким доступним способом-по телефону, особисто або електронним листом. Сторони домовилися докладати максимальних зусиль для вирішення можливих розбіжностей або конфліктних ситуацій шляхом переговорів, а в разі їх неможливості-через суд за місцем реєстрації власника сайту відповідно до чинного законодавства України.

 

11.5. Якщо будь-яке положення Угоди буде визнано судом недійсним, таке судове рішення не знімає відповідальності з Покупця або Продавця за виконання своїх зобов'язань у цілому, а з Користувача – зобов'язань, взятих при реєстрації на сайті.

 

11.6. У тому випадку, якщо Користувач призначає одержувачем товару третю особу, він зобов'язаний вказати у формі замовлення дані, необхідні для ідентифікації одержувача. У цьому випадку відносини сторін регулюватимуться ст. 636 Цивільного кодексу України.

 

11.7. Усі права на Сайт інтернет магазину «Азія-Центр» в цілому і на використання доменного імені https://asiacentr.com.ua належать Власнику Сайту.

 

11.8. Реєструючись на сайті або оформляючи Замовлення, Користувач/Покупець підтверджує, що він ознайомлений і згоден з умовами даної оферти.

.