☎ 093-170-41-80
☎ 050-800-80-22
☎ 067-757-57-95
✔ Професійний
✔ Підбір запчастин
Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-17:00 ➤ ТМ "АЗІЯ-ЦЕНТР" в Україні це
➤ 100% гарантія відправки товару!
КошикВи вибрали: 0 товарів
Підписка на блог
Ваше ім'я*

Email*Розкажіть друзям

Міняємо фільтр салону на Great Wall Hover

Як на машині Great Wall Hover замінити фільтр салону

Доброго дня. Сьогодні ми будемо міняти фільтр салону на автомобілі Great Walll Hover H5. Фільтр салону знаходиться за бардачком. В інтернеті є багато різної інформації. Деякі відвертають ось ці болти, знімають бардачок і т. д. насправді все робиться набагато простіше. Болти досить тугі, зривати їх не треба. Знайшов я на форумі один спосіб, людина написав. Вирішив спробувати. Бардачок просто відкидається після натискання на фіксатори з двох сторін. Зараз покажу. Ось що у нас відбувається.

І все, тепер у нас з'явився доступ до повітряного фільтра Great Walll Hover H5. Ось тут ось сам фільтр салону. Це двигун. Зараз будемо діставати. Заглушка фільтра кріпиться на засувках. Тобто її висуваємо. З двох сторін. Знімаємо кришку, щоб вона нам не заважала. Щоб отримати фільтр салону Great Walll Hover H5 нам заважає бічна панель торпедо. Що ми робимо? Ми його трошки розгортаємо бочком і дістаємо один край. От і все. Фільтр салону на Great Walll Hover H5 я замовив на сайті Азія центр.

Чому поліз міняти? Пічка перестала дмухати. Скла потіють, пічка не працює. Дай, думаю, полізу, подивлюся. А старий фільтр виявився повністю забитий. Купа бруду там. Напевно, не змінювався з тих пір, як машина була продана.

Як ставити назад? На заглушці є спеціальний паз, який одягається на фільтр салону Great Walll Hover H5. Ось так від. На фільтрі є стрілка, що показує напрям потоку повітря. По ній та орієнтуємося. І в такому положенні вставляємо його на місце. Все в зворотній послідовності. Вставляти будемо боком і в пазу розгортаємо. Ставимо все на місце. Защипуємо на дві кліпси. Заправляємо бардачок. Значить, так все і відбувається. Всім пока.

Розкажіть друзям

» Всі новини

.