☎ 093-170-41-80
☎ 050-800-80-22
☎ 067-757-57-95
✔ Професійний
✔ Підбір запчастин
Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-17:00 ➤ ТМ "АЗІЯ-ЦЕНТР" в Україні це
➤ 100% гарантія відправки товару!
КошикВи вибрали: 0 товарів
Підписка на блог
Ваше ім'я*

Email*Розкажіть друзям

Розбираємо КПП від Чері Елара

Розбирання коробки перемикання передач Чері Елара

Привіт всі. У мене автомобіль Чері Елара 2007 року випуску. І ось, з'явилася така несправність. Вибиває передачу заднього ходу і часом погано включається 4-я. Порився в інтернеті, відео не знайшов. Ось вирішив зняти. Ось вона, коробка перемикання передач Чері Елара. Ремонтувати буду перший раз. Сподіваюся, вийде. До речі, нова коробка перемикання передач для Чері Елара є в інтернет магазині Азія-центр.

Звичайно ж, знімається коробка перемикання передач Чері Елара. Потім знімаємо кришку, де знаходяться шестерні п'ятої передачі. Для цього необхідно зняти ось ці болти. Потрібно головка на 10. Гвинтів всього вісім. Дуже рекомендую складати їх окремо. Після відкручування гумовою або дерев'яною киянкою акуратненько отстукиваем. При чому, стукаємо по цим припливам. У мене зійшла вона добре.

Що ми тепер бачимо. Моя коробка перемикання передач від Чері Елара йде без герметика або прокладки. Відразу, все, що можна втратити, я відкладаю в сторону. Наприклад, пружинне кільце. Тепер нам необхідно зняти всі шестерні. Після цього відкручуємо гвинти. Потрібна променева зірочка на 12. Між шестернями вкладаємо шматок м'якого металу. І обов'язково треба включити якусь передачу. Будь-яку. Я включив третю. Відвертається туго, тому коробка перемикання передач впирається в стінку і ключ посилюється важелем.

Готове. Тепер відкручуємо другу шестерню. Далі необхідно вибити ось цю шплинтовку. Викрутили гвинти і знімаємо шестерні. Далі, шести променевої зірочкою окручиваем ці болти. Шестерні валів розкладаємо в тому порядку, в якому знімали.

Повернемося до розбору. Коробка перемикання передач Чері Елара. Знімаємо кришку підшипників. Бачимо, що є стопорні кільця на підшипниках. Їх треба буде зняти, щоб потім вся ця частина валів знялася. Важливий момент. При зняття стопорних кілець першим знімаємо з правого підшипника. Так як він не дає прокрутити і зняти ліву кільце. Далі виймаємо механізм з підшипниками. Коробка перемикання передач Чері Елара у нас в нейтралі. Потім ключем на 18 послаблюємо і виймаємо фіксатор. Відставляємо в сторону. При витяганні фіксатора зверніть увагу, що перший і другий – однакової довжини, а третій – довше.

Моя коробка перемикання передач Чері Елара має пробіг 100 тис. км. Відразу ж дефектуем вижимний підшипник. Є шум. Циліндр працює нормально. Далі, витягаємо трубку підведення гальмової рідини. Відсуваємо засувку і дістаємо трубку. Готове. Гумове ущільнення обов'язково замінюється.

Розкажіть друзям

» Всі новини

.