☎ 067-757-57-95
☎ 063-268-60-60
☎ 050-800-80-22
✔ Не додзвонилися?
✔ Робіть ЗАКАЗ НА САЙТІ!
Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-17:00 ➤ ТМ "АЗІЯ-ЦЕНТР" в Україні це
➤ 100% гарантія відправки товару!
КошикВи вибрали: 0 товарів

Відеоінструкція по збірці двигуна Чері Тіго

Поетапно збираємо двигун від Чері Тіго

І так, починаємо збірку мотора від автомобіля Чері Тіго. Значить, головку блоку циліндрів мені вже загильзовали. Зробили грамотно. Потім, купили новий коленвал. Брали на Азія центр. Так як попередній вже був в ремонті, ось ми і вирішили взяти новий. Так само взяли новенькі вкладиші і шатуни. Поршні взяли два нових, а два залишили старих. Так як ці поршні були хороші. Єдине, що дрібні-дрібні подряпини на них є, але це не страшно. Розточувальник все розтратив, поршні підписав куди будь.

З чого починаємо нашу збірку? А з того, що промиваємо і продуваємо всі запчастини Чері Тіго. Колінвал я вже промив і програв. Вкладиші нові, з ними нічого робити не треба. Головку блоку циліндрів теж почистив. Тепер починаємо установці вкладишів. Ті, що з протоками, ставляться в блок. А без протока – встановлюються в плиту. Природно, перед установкою не забуваємо все почистити. Це дуже важливо. Після установки рясно поливаємо кождий вкладиш маслом. Або, якщо у когось є, змащуємо спеціальною пастою. Потім встановлюємо коленвал. І теж змащуємо. Далі встановлюємо півкільця. Ставиться на четвертій шийці. На півкільцях теж є протоки. Цими протоками ставимо до коленвалу. За два півкільця на шийку.

Тепер плита. Встановлюємо на неї вкладиші. Тепер плита готова до встановлення. Але спочатку треба намазати по периметру герметиком. Але тільки по краю, щоб нічого не сочилося. І потім ставимо на плиту блок. Не забуваємо встановити всі гумки ущільнювачів.

Тепер беремо основні болти, їх протираємо, і кінчики різьблення змащуємо маслом. І так само під капелюшками. До речі, хороші болти є на сайті Азія центр. Але багато масла не треба. Ще забув сказати, що всі отвори для болтів теж треба добре продути.

Ну все, встановили плиту. Акуратно її трошки присадили. Ставимо болти. Починаємо з довгих. Різьба тут не стандартна – М11. Твердість болта 10 і 9. Зараз будемо затягувати динамо ключем...

Розкажіть друзям

» Всі новини

.