☎ 093-170-41-80
☎ 050-800-80-22
☎ 067-757-57-95
✔ Не додзвонилися?
✔ Робіть ЗАКАЗ НА САЙТІ!
Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-17:00 ➤ ТМ "АЗІЯ-ЦЕНТР" в Україні це
➤ 100% гарантія відправки товару!
КошикВи вибрали: 0 товарів

Налагоджує задні двері на Чері Тіго

Як на Чері Тіго відрегулювати задні двері

Здрастуйте, дорогі глядачі мого каналу, шановні передплатники. Сьогодні хочу зняти відеоролик про регулювання задніх дверей на автомобілі Чері Тіго. Будемо регулювати цю петлю. Дуже багато було коментарів з проханням зняти таке відео. Так що ось. Дивіться його на Азія центр.

Щоб відрегулювати кузовні запчастини Чері Тіго нам знадобиться такий ось набір зірочок. І, в принципі, все. Що ми робимо спочатку? В першу чергу, відкручуємо два болта. У мене кузовні запчастини Чері Тіго вже відрегульовані. Зараз знімаю тільки для вас. Відкручуємо зірочкою. Розмір не знаю який, написано на ній Т-40. Відкручуємо гайки. І тут є невеликий бардачок, і в ньому є невеликий люк. Підчіплюємо його викруткою. Тут є спеціальний проріз. Відкриваємо його і тепер у нас є доступ до простору під крилом. Що нам там потрібно?

Там у нас приварена шайба до петлі, за допомогою якої ми регулюємо кузовні запчастини Чері Тіго. Коли ми відкрутимо два болта, то залазимо в люк рукою, намацуємо шайбу, і розгойдуючи її, відламує від крила. У мене вона вже відламана, тому я просто покажу вам, як вона виглядає. При обламуванні шайби будьте уважні. Дивіться, щоб вона не провалилась під крило. А то доведеться потім діставати.

Навіщо ми це робили? Просто приварена шайба не дає нам можливості регулювати петлю. Тепер, коли ми її відламали, то можемо зрушувати вгору-вниз. Значить, прикручуємо її назад. Затягуємо болти спочатку довільно, без регулювання. Перевіряємо. Двері не зачиняються. Тепер регулюємо. Послаблюємо болт і подвигаем. Оп, посунули, затягнули, і знову перевіримо. Вже трохи краще, але все одно треба трохи підправити...

Розкажіть друзям

» Всі новини

.