Заміна фільтра палива Чері Кімо

Обслуговування автомобіля включає в себе не тільки перевірку його технічного стану, але і періодичну заміну витратних матеріалів, до яких відносяться робочі рідини, фільтри, гальмівні колодки і т. д. Для проведення цих робіт завод виробник розробляє регламент, в якому вказані терміни заміни, типи і маркування витратних матеріалів, порядок проведення самих робіт. Є такий регламент і у китайської малолітражки Чері Кімо.

 регламент китайської малолітражки Чері Кімо

 

Згідно з регламентом, заміна паливного фільтра повинна виконуватися не рідше один раз в 20 000 пробігу або раз в два роки експлуатації. Але в залежності від якості палива, цей термін може наступити й раніше. Так, першою ознакою забруднення фільтра вважається нерівна робота двигуна, втрата потужності, збільшений витрата. Щоб замінити фільтр паливний Чері Кімо, не обов'язково їхати на сервіс, особливо якщо час чергового ТО не підійшло, а за симптомами запчастину вимагає заміни. Можна все зробити самостійно і дуже швидко.

фільтр паливний Чері Кімо

 

 1. Під капотом знаходимо блок запобіжників, і виймаємо реле, яке відповідає за роботу бензонасоса.

  виймаємо реле, яке відповідає за роботу бензонасоса

   
 2. Заводимо двигун і даємо попрацювати до того моменту, поки він сам затихне. Цим виробляться залишки палива з паливопроводі і скинеться робочий тиск.
   
 3. Під днищем автомобіля, з правого боку біля бензобака знаходимо паливний фільтр.
   
 4. Послаблюємо хомут кріплення фільтра (хрестової викруткою або комірчиком з насадкою).

  Послаблюємо хомут кріплення фільтра

   
 5. по Черзі відключаємо шланги паливопроводу від старого фільтру. Для цього потрібно стиснути пластикову кліпсу, після чого можна зняти шланг.

  Почергово відключаємо шланги паливопроводу від старого фільтру

   
 6. Виймаємо старий фільтр з кріплення, і встановлюємо на його місце новий.
   
 7. Підключаємо фільтр згідно стрілкою напрямку проходження палива, яка нанесена на корпус. Вона повинна дивитися вперед.
   
 8. Затискаємо хомут кріплення фільтра.
   
 9. Встановлюємо на місце реле бензонасоса і заводимо мотор. Автомобіль заведеться не відразу: насосу знадобитися час, щоб підкачати паливо і створити робочий тиск.
   
 10. На заведеному автомобілі перевіряємо якість підключення фільтра: щоб не було протікання у місцях з'єднань.
   

При знятті від'єднанні старого фільтру від паливопроводу, з шлангів може потекти паливо. Так само воно поллється і з самого фільтра. Тому, рекомендуємо запастися якоюсь ємність, яку можна підставити під вузол, з яким ви виконуєте роботу.


Джерело відео YouTube - відеохостинг, що надає послуги розміщення відеоматеріалів.
Посилання на відео: https://youtu.be/LQ5ZU_lxBOI

 

Читайте також:
Ручка двері Чері Кімо

 

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Заміна фільтра палива Чері Кімо"

Відгуки: 0
Фільтр для ремонту Чері Кімо:

.