☎ 093-170-41-80
☎ 050-800-80-22
☎ 067-757-57-95
✔ Не додзвонилися?
✔ Робіть ЗАКАЗ НА САЙТІ!
Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-17:00 ➤ ТМ "АЗІЯ-ЦЕНТР" в Україні це
➤ 100% гарантія відправки товару!
КошикВи вибрали: 0 товарів
Розкажіть друзям

Рекомендації по заміні троса зчеплення Чері Джагі

Важливі моменти при заміні троса зчеплення на Чері Джагі.

Сьогодні у нас Чері Джагі і ми будемо міняти трос зчеплення. Його можна придбати на сайті Азія-центр. У нашому випадку все проблема саме в цьому місці. Цей торець сорочки троса, і трубка, з якої він виходить, має певний кут. І виходить, на сервісі мені цей торець перевернули так, що він дивився вниз. Мало того, що він терся, так тут ще й кузов з такими нерівностями, які теж можуть натирати.
Ось ми в кузові, ось виходить трос зчеплення Чері Джагі. Ось важіль. І виходить, ось ця алюмінієва штука в кінці троса стирчала в самий верх. І коли ми опускали вниз щоб зачепитися за педаль, там, де трос зчеплення Чері Джагі виходить з сорочки, він сильно перегибался. І через деякий кількість разів тросик перегибался і просто порвався.
Що я хочу сказати. Коли ми змінюємо трос зчеплення Чері Джагі, торець, який виходить з фланця, який кріпиться до кузова, його патрубок потрібно зробити так, щоб він стирчав вгору. Він заходить в машину під кутом. І тоді трос зчеплення не буде рватися, він буде займати своє нормальне положення, і він вам довше прослужить.
Самому його замінити – дурниця справи. Відкрутити дві гайки тут, відкрутити тут скобу. Тут ще кріпиться роз'єм. Його можна зняти, хоча він особливо не заважає. А там кріпиться просто на гайках і гумка, яка йде в комплекті, вставляється в кронштейн, який кріпиться до коробки. Але найважливіше – це те, під яким кутом встановити торець.

Розкажіть друзям

» Всі новини

.