Як замінити пильник для напрямних супорта на авто Джилі СК

Міняємо на Джилі СК пильовики напрямних супорта

І так, сьогодні я хочу показати вам як замінити пильник для напрямних супорта на автомобілі Джилі СК. Ось цей ось пильник для напрямних супорта безпосередньо від автомобіля Джилі СК. Замовити його можна на сайті Азія центр. Гумова спідниця дуже чітко стає в гніздо супорта і таким чином фіксується. Якщо ви придивитеся, то побачите отвір для того, щоб вільно проходила змазка. Тобто, щоб все змащувалися і працювало. Це дуже важлива деталь, яка відрізняє рідні пильовики від нерідних аналогів. Він акуратно сидить, вільно ходить, і робота набагато краще.

І так, при заміні направляючих або при змащенні й заміні пиляків треба обов'язково зруйнувати гніздо, де фіксується пильник для напрямних супорта Джилі СК. Туди виливається змазка. Якщо ви цього не зробите, то пильник для напрямних супорта Джилі СК не буде нормально фіксуватися. Тому не полінуйтеся, і витратьте на 5-10 хвилин довше. Робота, звичайно, не сама приємна, але необхідна. При установці пиляків треба допомагати викруткою, вони самі повністю не заходять. Викрутка повинна бути гострою. Пильник працює, нікуди не дівається, все ізольовано. Я вже третій раз змащую напрямні, а рідні пильовики все ще цілі. У перший раз вони не так легко ставляться, але з досвідом та процедура буде даватися дуже легко.

Ну ось і все, пильовики замінені. Процес заміни абсолютно не складний. Ніякої спеціальної підготовки або інструменту не вимагає.

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Як замінити пильник для напрямних супорта на авто Джилі СК"

Відгуки: 0
.