☎ 093-170-41-80
☎ 050-800-80-22
☎ 067-757-57-95
✔ Професійний
✔ Підбір запчастин
Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-17:00 ➤ ТМ "АЗІЯ-ЦЕНТР" в Україні це
➤ 100% гарантія відправки товару!
КошикВи вибрали: 0 товарів
Підписка на блог
Ваше ім'я*

Email*Розкажіть друзям

Як самому замінити радіатор кондиціонера на чері амулет?

Відео по заміні радіатора кондиціонера на Чері Амулет

Так, всім привіт. Відео ролик піде про те, як зняти радіатор кондиціонера на автомобілі Чері Амулет, не знімаючи основний радіатор, вентилятори, не зливаючи охолоджуючої рідини. Для цього нам знадобляться ключі на 19 і 18. Ключ на 18 потрібен для того, щоб відкрутити гайку, тримає низ радіатора кондиціонера на Чері Амулет. Її, звичайно, можна і просто плоскогубцями відкрутити. Нам знадобиться трещоточная головка на 10 і 13.

Що ми робимо? Знімаємо фари. Окручиваем спочатку вуса – 4 гвинтика. Тепер знімаємо фари, теж 4 гвинтика. Після цього відкручуємо ці 2 болта і з іншого боку так само. Далі ми відкручуємо кріплення бампера і знімаємо його. У мене кріплень було 2. У кого-то може бути 4. Потім открепляем бампер від підкрилки. Далі викручуємо болти, що кріплять телевізор. Все, ми відкрутили морду. Потім на цій морді викручуємо один болтик з гайкою тут, і тут. Це кріплення вушок радіатора. І радіатор кондиціонера Чері Амулет має внизу ніжки. Гаєчки відкрутили, і він стоїть. Один чоловік з трохи відтягує залізяку на себе, а другий чоловік піднімає радіатор кондиціонера Чері Амулет вгору, потім тягне його вниз, і таким чином знімає його. Він у нас в руках.

Я збив собаку і зігнув решітку радіатора. Я його спробую відправити на ремонт. Або куплю новий и магазині Азія центр. У мене тут гайка лопнула, ще щось. Цієї гайці вже труба. Так що ось такі справи.

Розкажіть друзям

» Всі новини

.