Перевірка датчика кисню лямбда зонд Чері КуКу

Що таке лямбда-зонд і навіщо він потрібен? Якщо ви не дуже обізнані в цьому питанні, то ви напевно не знаєте, що датчик кисню (саме так простіше називається лямбда-зонд) заміряє кількість залишкового кисню у випускному колекторі. На підставі отриманих даних, комп'ютер обчислює якість паливної суміші, наскільки добре воно згорає, і ,в разі необхідності, коригує її при подачі в циліндри. Є він і на автомобілі Чері Ку-Ку.

 Є він і на автомобілі Чері Ку-Ку.

 

Самостійно перевірити його працездатність, в принципі, можна, хоча краще всього довірити саме це питання професіоналам. Але якщо ви цілком на «ти» з звичайним тестером (він може бути навіть китайський, головне щоб були режими вимірювання опору та напруги), то перевірити датчик кисню Чері Ку-Ку можете і самі. Знімати його не обов'язково, головне розібратися де знаходиться роз'єм підключення.

датчик кисню Чері Ку-Ку

 

 1. Заводимо автомобіль і даємо трохи прогрітися до робочої температури.
   
 2. Вимірюємо опір двох білих проводів (це живлення підігрівача датчика). Воно повинно бути не нижче 6 Ом. Робимо заміри на роз'ємі датчика.

  Вимірюємо опір двох білих проводів

   
 3. Вимірюємо напругу сигнального проводу (чорний). Для цього підключаємо один щуп на чорний дріт на роз'ємі, а другий підключаємо до мінусової клеми акумулятора.

  Вимірюємо напругу сигнального проводу

   
 4. Дивимося показання приладу. Якщо вони постійно змінюються в діапазоні від 0,1 до 0,9 вольт – датчик справний і працює нормально. Якщо діапазон значень знаходитися від 0,1 до 0,5 або від 0,5 до 0,9, у вирішенні проблеми вам допоможе тільки фахівець.

  Дивимося показання приладу.

   

Ми розглянули простий варіант первинної діагностики датчика кисню з чотирма контактами. Так само вони бувають трьох контактні. В принципі, все робиться точно так само, тільки який провід відповідає за підігрів, а який сигнальний, потрібно дивитися безпосередньо для свого лямбда-зонда. Схемсу розпаювання і підключення можна легко знайти в інтернеті.

 

Джерело відео YouTube - відеохостинг, що надає послуги розміщення відеоматеріалів.
Посилання на відео: https://www.youtu.be/L1drG--wXRw

 

Читайте також:
Полірування фар зубною пастою Чері КуКу

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Перевірка датчика кисню лямбда зонд Чері КуКу"

Відгуки: 0
Датчики для ремонту Чері Ку Ку:

.